ПРО НАС

Оливи конвеєрної заливки для АГРО техніки.

Оливи конвеєрної заливки для АГРО техніки.

Будучи постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин для першого заповнення техніки Case та New Holland в Туреччині, продукти Opet представлені в Україні для сервісного обслуговування аграрної техніки.

Окрім високоресурсних моторних олив серій Fullpro та Fullmaster для двигунів сільгосптехніки усіх поколінь, Opet надає також спеціалізовані універсальні оливи класу UTTO. Виконуючи вимоги різноманітних виробників аграрної техніки, мастильні матеріали серії Fulltrac є також продуктами першого заповнення та надійним вибором для техобслуговування трансмісій та систем гідравліки. Довідково варто зазначити, що підприємство Opet Fuchs випускає також так звані оригінальні оливи для вищезазначених та ряду інших виробників.

Для отримання професійних консультацій щодо підбору, заміни, переходу та використання олив та технічних рідин, звертайтеся до дилерської мережі департаменту Opet компанії «Фукс Мастила Україна». Рекомендації експертів агробізнесу допоможуть підвищити надійність техніки та ефективність господарств.

Звертайтеся до представницької мережі Opet в Україні за подробицями. Долучайтеся до спільнот Opet у Viber та у Facebook, щоб першими отримувати останні новини, професійні консультації та актуальну інформацію.

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН