ПРО НАС

Нова ера мащення кар’єрно-будівельної техніки. Або що спільного у екскаваторів, літаків і АЗС?

Нова ера мащення кар’єрно-будівельної техніки. Або що спільного у екскаваторів, літаків і АЗС?

Екскаваторні навантажувачі, літаки Turkish Airlines та автозаправні комплекси працюють на продуктах бренду Opet, під яким виготовляються паливо-мастильні матеріали преміум-якості. Спільне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає високоякісні оливи та технічні рідини Opet для першого заповнення ряду техніки, зокрема Case та New Holland серій Construction, вантажівки Ford Truck і сервісного обслуговування різноманітних дорожніх та позашляхових машин. Екстра вигода Opet ‒ у додаткових сервісах.

Для чого застосовуються мастильні матеріали? Відповідь очевидна: мінімізувати тертя та зменшити зношування. Але як на практиці оцінити ефективність роботи олив? З Opet все просто! Використовуючи продукти та сервіси Opet Lubricants, клієнти можуть завжди розраховувати на експертизу і контроль свіжих і перебуваючих у роботі олив та технічну підтримку з індивідуальним підходом, що особливо актуально для позашляхової кар’єрно-будівельної техніки. Сервіс від Opet складається не лише з опцій під назвами Fullcheck та Fullmatch

Від Туреччини — Україні!

Підрозділ Opet Lubricants постачає мастильні матеріали і рідини на конвеєри виробників техніки для заповнення продукції різних брендів і роботи самого обладнання. Для забезпечення надійної роботи спеціальної техніки, як от будівельної, кар’єрної та ін., у гарантійний та наступні терміни необхідні високоякісні експлуатаційні мастильні матеріали та технічні рідини, що відповідають найвищим вимогам стандартів для першого заповнення. Opet забезпечує усім цим численні підприємства не лише у Туреччині, а і пропонує спеціалізовані рішення на ринку України для мащення продуктів різноманітних виробників OEM (Original Equipment Manufacturer ‒ виробник комплектного обладнання, тобто техніки).

До речі, Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини, є частиною найбільшої в Туреччині індустріальної та сервісної групи Koç Holding і німецького всесвітньо відомого виробника змащувальних матеріалів преміум класу Fuchs. Виробничі потужності єдиного нового заводу Opet наразі сягають неймовірних 60 млн. літрів у рік – і це лише товарних олив.

Офіційне представництво «Фукс Мастила Україна» є ексклюзивним імпортером та національним дистриб’ютором продукції Opet і пропонує оливи першої заливки для сервісного обслуговування більшості будівельної-кар’єрної техніки України. Співпраця та рекомендації Opet від галузевих експертів будівельного і добувного сегменту, таких як Onur, Crane Ukraine, Спецмаш, ШБУ-77, Техно Буд Центр та ін., підкреслює виняткову якість продукції та партнерську довіру. Більше того, комплексне представництво Opet надає усі переваги роботи з продуктами бренду преміум якості включно з додатковою цінністю у вигляді супровідного сервісу, висококласного менеджменту та індивідуального підходу для перевершення очікувань споживачів.

Абсолютно оригінально

Opet пропонує в Україні повний перелік мастильних матеріалів та технічних рідин для різноманітної техніки напряму від виробника. Найбільш затребуваними на теренах нашої держави є високоресурсні моторні оливи серії Fullpro HT та Fullmaster для двигунів будівельної та кар’єрної техніки усіх поколінь. Також Opet випускає спеціалізовані мультифункціональні оливи для універсальних застосувань (клас UTTO) у позашляхових машинах. Виконуючи вимоги різноманітних виробників кар’єрно-будівельної техніки, мастильні матеріали серії Fullgear теж є продуктами першого заповнення та надійним вибором для техобслуговування трансмісій та систем гідравліки. Додатково варто зазначити, що на виробничих потужностях Opet здійснюється також виробництво так званих оригінальних олив для згаданих раніше та ряду інших OEM.

Окрім численних рекомендацій та конвеєрного заповнення, оливи Opet володіють ключовими схваленнями різноманітних виробників техніки та двигунів, що дозволяє цим мастильним матеріалам працювати у жорстких та екстремальних умовах експлуатації. Ефективність мащення та оцінка стану пар тертя при роботі продуктів Opet може бути здійснена за сертифікованими методиками завдяки Fullcheck LAB. Цей сервіс покликаний забезпечити високий рівень захисту вузлів, механізмів і агрегатів будівельно-кар’єрної техніки, яка інтенсивно працює за суворих умов експлуатації, що можуть включати високі навантаження та екстремальні тиски за різних швидкостей, перепади температур та різноманітні забруднення у вигляді пилу, абразивів, вологи і загальний підхід до утримання рухомого складу та обладнання.

Контроль продуктів на усіх етапах робіт

Варто зазначити, що сам по собі підхід Opet до аналізу перебуваючих у роботі олив далеко не новий. Провідний американський виробник будівельної та гірничодобувної техніки (т. зв. гусінь – ред.) інтенсивно просуває сервіси аналізу мастил під кричущим гаслом сервісної марки SOS, які дійсно є вартісними, так як дозволяють передбачити проблеми із дороговартісною технікою та вживати попереджувальних заходів.

При цьому згаданий вище виробник техніки не виготовляє мастильні матеріали, а лише реалізує продукти та надає технічний супровід. Натомість Opet не лише випускає широкий спектр олив та технічних рідин і сервісних продуктів (у тому числі під брендами інших виробників), а й займається розробкою нових мастильних матеріалів та вдосконаленням формуляцій і продуктів на основі власної сучасної лабораторії. Контроль якості на виробництві починається з вхідної сировини (у т.ч. тари), продовжується на усіх етапах роботи заводу та навіть опісля випуску готового продукту шляхом надання актуальних сертифікатів якості протягом гарантійного періоду.

Повна перевірка Fullcheck LAB має на меті щонайменше не допустити виходу з ладу важливих агрегатів відповідальної техніки, хоча застосовна практично до усіх механізмів мащення. Звісно це попереджує втрату робочого часу і вихід на позаплановий ремонт. Рекомендації на основі Fullcheck LAB дозволяють отримувати не лише разові данні протягом рекомендованих міжсервісних інтервалів, а і подовжувати напрацювання між технічними обслуговуваннями за постійної роботи. При цьому послуга доступна на безкоштовній основі для споживачів продукції Opet.

Яскравим прикладом практичного використання сервісу Fullcheck від Opet є встановлення подовженого інтервалу міжсервісного обслуговування колісного навантажувача Caterpillar моделі 980H у морському спеціалізованому порту «Н…. - Т….». Досягнення напрацювання моторної оливи Fullpro HT 10W-40 перевершило майже вдвічі стандартні значення для рядових олив і склало 498 мотогодин у двигуні C15 лінійки ACERT.

Додатковий сервіс ‒ це перевага

Оптимізація роботи підприємств видобувної та будівельної галузей можлива як за допомогою базових консультацій з техніко-економічним обґрунтуванням, так і шляхом створення карт мащення техніки. Досвідчені інженери та продукт-менеджери Opet Lubricants забезпечують кваліфікований сервіс для різноманітних компаній на міжнародному рівні, в основі якого ‒ індивідуальний підхід та увага до деталей.

Розробка карт мащення можлива у декількох варіантах, що базуються на рекомендаціях OEM та багатому досвіді Opet. Це дає можливість впроваджувати уніфікацію мастильних матеріалів на підприємстві, подовжувати та оптимізовувати міжсервісні інтервали (мото-години / кілометри), зменшувати номенклатуру складу та ін. Результатом комплексного підходу Opet є скорочення витрат дорожньо-будівельних та кар’єрних підприємств і підвищення ефективності бізнесу.

Варто зазначити, що мова йде не лише про моторні оливи. Повноформатні рекомендації включають мультифункціональні трансмісійні оливи разом із зазначенням об’ємів заповнення та інтервалів перевірки і обслуговування, що також стосуються олив для гідравлічних систем і різноманітних пластичних мастил.

Додатково заощаджувати ресурс та час, окрім мастильних матеріалів та технічних рідин Opet, дозволяють також продукти сервісної категорії виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. під брендом ROM. Наприклад високоефективний спрей-балон забезпечує легке та швидке очищення деталей комерційної техніки при ремонті та сервісному обслуговуванні.

Широкий асортимент продуктів Opet Lubricants разом із додатковим сервісом здатні комплексно забезпечити потреби не лише найвибагливіших машин різноманітних підприємств, а і широкого переліку обладнання. Високоефективні мастильні матеріали Opet Optima є оптимальним вибором для закритих систем редукторів, що також можуть бути застосовні у ряді трансмісій кар’єрних самоскидів та спеціального обладнання (дробарок, грохотів, конвеєрних стрічок і так далі). Універсальні компресорні рідини серії Opticomp (Optima Compressor Oil) призначені для основних типів повітряних компресорів ‒ оливо заповнених гвинтових, пластинчатих і поршневих.

Таким чином Opet наближає нову еру мащення комерційної техніки та підвищує результативність підприємств будівельно-видобувної галузі. Обирайте професійні рішення, що є запоруками успіху вашого бізнесу. Для отримання пропозицій звертайтеся до дилерської мережі департаменту Opet або безпосередньо до компанії «Фукс Мастила Україна».

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН