ПРО НАС

Особливості моторних олив для Volkswagen

Особливості моторних олив для Volkswagen

Моторна олива Fullmax 10W-40 розроблена на основі повнозольного пакету легувальних додатків та згідно специфікації 501.01 для стандартних бензинових двигунів VW різноманітних автомобілів до 2006 року випуску. Перевершує вимоги VW 500.00 та випускається у вигідних різних фасуваннях, в тому числі каністрі 5 літрів. Спеціально для дизельних двигунів виробництва Volkswagen до 2000 року без системи живлення насос-форсунки (PD) у асортименті Opet представлено оливу Fullmax Diesel 10W-40. Виконує нормативи за VW 505.00 та призначена для дизелів, що експлуатуються за стандартних інтервалів обслуговування.

Цілком синтетична олива Fullmax 5W-40 надає посилений захист двигунам Volkswagen попередніх поколінь (505.00) та призначена у першу чергу для бензинових силових агрегатів з 2006 року випуску, для яких регламентовано мастильний матеріал VW 502.00. Доступна у фасуванні 5 і 4 літри та ще 3-х варіаціях. Згідно цих же норм VW та додатково покращеними в’язкісно-температурними характеристиками випускається Fulltech LD 5W-40 з флагманської лінійки моторних олив Opet.

Спеціально для дизельних двигунів Volkswagen, які обладнані системою подачі палива Pump-Duse (PD) та працюють в умовах стандартних міжсервісних інтервалів, налагоджено випуск моторної оливи Fullmax LE 5W-30 за специфікацією VW 505.01. Одночасно виконує вимоги та перевершує VW 505.00, сприяє економії палива. Олива Fullmax LE 5W-30 замінює мастильний матеріал VAG Special D 5W40 (505.00/505.01) та є рекомендованою для двигунів 1.9 TDI та 2.0 SDI.

Вдосконалена моторна олива Fulltech 5W-30 відноситься до покоління мастильних матеріалів Volkswagen High-Performance LongLife III та доступна у вигідних каністрах 5, 7 та 1 літр і бочкових фасуваннях. Ця високоресурсна олива зі зниженими показниками SaPS (сульфатної золи, фосфору та сірки) призначена для використання у сучасних бензинових і дизельних двигунах автомобілів з абревіатурами TDI, TSI, FSI та TFSI, у тому числі оснащених PD та фільтрами твердих часток DPF. Окрім цього, Fulltech 5W-30 також може використовуватися у двигунах, що вимагають моторних олив попередніх специфікацій (за винятком BAC, BLK, AXD, AXE, AYH, BKW та AJS).

Для забезпечення максимальної продуктивності та покращення екологічних показників двигунів VW представлено нову оливу Opet Fulltech VB 0W-30. Також виконуючи норми VW 504.00/507.00, відноситься до класу LongLife III FE. Моторна олива Fulltech VB 0W-30 розрахована на експлуатацію в умовах подовжених інтервалів обслуговування VAG та збільшених інтервалів між замінами оливи.

Підібрати необхідні мастильні матеріали та сервісні рідини для автомобілів VW завжди можна за допомогою сервісу Fullmatch та консультацій з представниками Opet. Також на сайті та у роздрібній мережі доступні спеціальні засоби ROM по догляду за автомобілем.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для СТО, Автомагазинів чи власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте на нашому Marketplace.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook..

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН