ПРО НАС

Оптимальні оливи для редукторів та компресорів

Оптимальні оливи для редукторів та компресорів

Сучасний завод з виробництва мастильних матеріалів та технічних рідин Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş забезпечує не лише перше заповнення різноманітної техніки на конвеєрах, а і постачає продукти Opet Lubricants для роботи самого обладнання багатьох всесвітньовідомих ОЕМ.

Окрім широкого спектру представлених компанією «Фукс Мастила Україна» рішень для сервісного обслуговування комерційної техніки та обладнання практично усіх підприємств, у асортименті також доступні високоякісні редукторні та компресорні оливи під брендом Opet. Офіційне представництво виробника додатково забезпечує необхідний технічний супровід задля ефективного та вигідного використання олив Opet Optima із визначенням оптимальних інтервалів сервісного обслуговування промислових редукторів та повітряних компресорів.

Редукторні оливи Optima знаходять застосування у багатьох галузях та секторах промисловості, що потребують надійного мащення систем закритих редукторів. Серія редукторних олив Opet Optima представлена у широкому діапазоні в’язкостей для застосування за різноманітних температур та динамічних навантажень і швидкостей при стандартних та подовжених інтервалах роботи, які з повною достовірністю підтверджує моніторинг Fullcheck.

Високоефективні індустріальні оливи серії Optima містять спеціальні додатки екстремального тиску (EP) та протизношувальні (AW), надають ефективний захист та призначені для працюючих за високих навантажень та екстремальних умов експлуатації різноманітних закритих редукторів. Демонструють хороші антиокислювальні, мийно-дисперсійні, деемульгувальні характеристики та забезпечують відмінний рівень захисту від зношування, іржі та корозії і підвищують ефективність роботи редукторів та вальниць (підшипників).

Спеціальні мастильні матеріали Opet Optima для редукторів містять сірчано-фосфорні компоненти, які є термічно стабільними і не корозійними для бронзи та інших кольорових металів. Виконують вимоги специфікацій AGMA 9005-E02, AIST 224, DIN 51517 Part 3 та ін.

Новою лінійкою високопродуктивних компресорних олив, що доповнюють індустріальне портфоліо Opet, є серія мастильних матеріалів Opticomp (скорочено від Optima Сompressor). Компресорні оливи Opet Optima представляють собою універсальні рідини, призначені для нагнітання повітря як стаціонарними, так і мобільними установками гвинтового, пластинчатого і толокового (поршневого) типів. Продукти Opticomp демонструють тривалий термін служби, що може перевищувати 4000 годин роботи за повного навантаження високопродуктивних оливо заповнених повітряних компресорів гвинтового типу, та високу окислювальну і термічну стабільність у поршневих установках.

Завдяки високотехнологічним легувальним додаткам та ретельно відібраним базовим оливам мастильні матеріали Optima Сompressor Oils відносяться до класу компресорних олив DIN 51506-VDL, володіють низькими показниками схильності до коксування та високими миючими властивостями, що забезпечує чистоту та тривалий термін служби фільтрів навіть останніх поколінь повітряних компресорів. Дуже хороші властивості вивільнення повітря олив Opticomp сприяють низькій схильності до піноутворення та посилюють надзвичайний захист від корозії та зношування.

Визначати оптимальні напрацювання олив Optima до заміни та подовжувати строки служби редукторів і компресорів дозволяє безкоштовна послуга Fullcheck. За комплексного аналізу зразків мастильних матеріалів на сучасному обладнанні можна також діагностувати забруднення систем мащення та технічний стан пар тертя і вживати превентивних заходів сервісного обслуговування. Звертайтеся до представників Opet в Україні за додатковими подробицями та вигідними рішеннями.

Серед партнерів, що високо оцінили незмінно стабільну якість продуктів та використовують мастильні матеріали Opet у повсякденній роботі свого обладнання, фігурують такі виробники як Ford Otosan, CNH Industrial, Renault, Mercedes-Benz Turk, MTU, Fiat, Otokar та Valeo. Все більше компаній віддають перевагу Opet в Україні, наприклад Підйомні механізми, ВКК Спецмаш, Креін Юкреін, Onur Group та багато інших — обирайте і ви необхідні мастильні матеріали на buy.opet.ua або звертайтеся до нас за подробицями.

Звертайтеся для отримання пропозицій та консультацій до представників Opet в Україні.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН