ПРО НАС

Авангард моторних олив Opet

Авангард моторних олив Opet

Оливи серії Fulltech надають відмінні переваги власникам різноманітних потужних і технічно досконалих автомобілів та впевненість у максимальній продуктивності і надійності силового агрегату.

Запорукою високих характеристик моторних олив Opet Fulltech є поєднання цілком синтетичних базових компонентів та передових технологій легувальних додатків на новому виробничому підприємстві Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. Використання у якості сировини ПАО (поліальфаолефінів) дозволяє випускати мастильні матеріали серії Fulltech з показниками низької в’язкості та неперевершеної стійкості, навіть в умовах екстремальних навантажень.

Флагманські моторні оливи Opet виконують вимоги сучасних автомобілів та забезпечують надзвичайний захист високофорсованих та високообертових бензинових та дизельних двигунів. А для гібридних силових установок японських авто представлена моторна олива Opet Fulltech у класі в’язкості SAE 0W-16 з рівнем експлуатаційних характеристик API SP, ILSAC GF-6B.

Перевіреним рішенням для багатьох бензинових двигунів американських та азіатських марок авто є Fulltech 0W-20, що виконує вимоги класів API SN та ILSAC GF-5, а також GM DEXOS 1TM. Серію моторних олив для бензинових та дизельних двигунів високого класу прецизійності доповнює Fulltech 0W-30, яка поєднує властивості паливної економічності та посиленого захисту.

Розробленою для автомобілів концерну Volkswagen Group та Ford останнього покоління є нова моторна олива Opet Fulltech VP 0W-20. Детальний огляд новинки був наведений у попередньому матеріалі. Разом з цим Opet продовжує випуск 2-х продуктів стандарту LongLife III. Поліпшені паливо-економічні характеристики дизельних та бензинових двигунів VAG забезпечує Fulltech VВ 0W-30 за специфікаціями VW 504 00/ 507 00 (FE), Porsche C-30, API SN та ін. Найбільш затребуваною серед німецьких автомобілів є схвалена моторна олива Fulltech 5W-30 (MB-Approval 229.51, BMW LL-04, VW 504.00/507.00), що представлена у вигідних та оптимізованих фасуваннях, а також виступає одним з універсальних мастильних матеріалів класу АСЕА С3 та призначена для легкових та легких комерційних авто багатьох автовиробників, у яких можуть використовуватися прогресивні системи очищення викидних газів (DPF, TWC).

Подовжені інтервали обслуговування між заміною оливи за місцевих умов експлуатації можливі з Opet Fulltech LD 5W-40. Ця ліцензована за АРІ SN цілком синтетична олива демонструє стабільні експлуатаційні характеристики за роботи у бензинових та дизельних двигунах автомобілів без фільтрів твердих часток (PF).

Посилену несучу здатність демонструє Fulltech 10W-60, перевагу якій віддають власники високофорсованих та динамічних автомобілів, що працюють за екстремальних умов та навантажень.

Обирайте необхідну високопродуктивну оливу Fulltech та купуйте відповідні продукти на нашому маркетплейсі buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН