ПРО НАС

Новинка Opet останнього покоління!

Новинка Opet останнього покоління!

Широкий асортимент моторних олив Opet для легкових та легких комерційних автомобілів поповнився прогресивним мастильним матеріалом покоління Longlife-IV (зеленого кольору).

Нова моторна олива під назвою Fulltech VP 0W-20 демонструє надзвичайні показники паливної економічності (FE ‒ Fuel Economy) з передовим рівнем захисту для сучасних дизельних та бензинових двигунів автомобілів Volkswagen Group та Ford. За галузевою європейською класифікацією відноситься до групи АСЕА С5, тобто є моторною оливою з показниками середньої зольності та зниженою динамічною в’язкістю HTHS, що призначена для прогресивних моделей автомобілів з новими двигунами.

Олива Opet Fulltech VP 0W-20 виконує вимоги технічних специфікацій WSS-M2C956-A1 для моделі VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C956-A1 та виступає основною рекомендацією для моделей VW, Audi, Skoda, Seat і Ford Tourneo Connect з дизельними двигунами 2.0 EcoBlue, оснащеними дизельним сажовим фільтром (DPF), та бензиновим 1.5 Ecoboost у парі з фільтром твердих часток (PF), починаючи з 2021 року випуску. Завод Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş., на першому етапі, налагоджує виробництво нової оливи у оптимальному для споживача фасуванні каністрі 5 літрів.

Випуск моторної оливи стандарту LongLife IV у флагманському асортименті Opet для легкових авто припадає на 3-й рік офіційного впровадження специфікацій VW 508 00/509 00 у сервісне обслуговування. Зазначені нормативи стали обов’язковими для нових моделей автомобілів концерну Volkswagen випуску з 2021 року та моделей Ford. Спеціальне забарвлення Fulltech VP 0W-20 свідчить про індивідуальність продукту та виключає змішування чи заміну мастильного матеріалу іншого стандарту.

Для попередніх поколінь автомобілів VW Group у асортименті Opet представлені усі необхідні моторні оливи у оптимізованих фасуваннях. Найбільш затребуваними серед масового парку моделей концерну Volkswagen виступають високопродуктивні мастильні матеріали покоління Longlife III, а саме Fulltech 5W-30 та Fulltech VB 0W-30, що виконують вимоги специфікацій VW 504 00/507 00. Обидві оливи доступні у каністрах по 5 літрів та не тільки.

Спеціально для дизельних двигунів виробництва VW, що оснащені насос-форсунками (PD), зокрема 1.9 TDI та 2.0 SDI, на виробничих потужностях Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. налагоджено випуск оливи Fullmax C3 5W-40 за специфікаціями VW 505 01/505 00. Покращені показники паливної економічності у даному класі демонструє Fullmax LE 5W-30.

Повнозольними моторними оливами для стандартних міжсервісних інтервалів більшості бензинових та ряду дизельних двигунів Volkswagen виступають перевірені роками Fulltech LD 5W-40 та Fullmax 5W-40, що виконують нормативи VW 502 00/505 00. Для автомобілів німецького концерну з великими пробігами і строками експлуатації представлені мастильні матеріали на синтетичній основі та за специфікаціями VW 505 00/501 01/500 00: Fullmax 10W-40 та Fullmax Diesel 10W-40.

Обирайте необхідні оливи для свого VW / Audi / Skoda / Seat чи Porsche за допомогою безкоштовного сервісу Fullmatch або партнерів Opet.

Повне охоплення технічних вимог автомобілів VW Group дозволяє обрати необхідну моторну оливу для планового сервісного обслуговування від офіційного представника бренду Opet в Україні у широкій мережі дистриб’юторів, а також онлайн на buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН