ПРО НАС

Моторні олив для усіх моделей комерційної техніки

Моторні олив для усіх моделей комерційної техніки

Новітнє підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. є провідним виробником та розробником мастильних матеріалів, що співпрацює з сучасними ТОПовими брендами та забезпечує підтримку комерційної техніки попередніх поколінь завдяки великому портфоліо, яке включає широкий перелік моторних олив у 3-х лінійках: Fullpro та Fullmaster.

Вищезазначені 2 серії моторних олив ‒ це не помилка, тому що вони надають цілорічний високопродуктивний захист двигунів різноманітних призначень у повній мірі за місцевих умов експлуатації, а продукти Opet ‒ це завжди правильний вибір. 3-тя лінійка – це сезонні оливи серії Fullmono доступні за попередньою домовленістю у офіційного представника, компанії «Фукс Мастила Україна», що є ексклюзивним імпортером та надійним партнером.

Великі виробничі потужності та надсучасна науково-дослідна лабораторія є основою успішності Opet Lubricants, що за рік випускає 60 мільйонів літрів лише олив, у тому числі для першого заповнення на конвеєрах виробників вантажівок, автобусів, тракторів, навантажувачів, екскаваторів та іншої техніки, які також представлені у виді оригінальних олив під різними брендами та доступні для сервісного обслуговування в Україні під автентичною маркою Opet.

Серія моторних олив Opet Fullpro містить найбільшу кількість продуктів, що являють собою флагманські мастильні матеріали для безлічі моделей комерційної техніки завдяки надзвичайним характеристикам та можливістю універсального застосування. Серед високотехнологічних олив комерційного транспорту представлені як новітні енергозберігаючі Fullpro HT Syn LD 5W-20 (Ford WSS-M2C219-A1), Fullpro HT 5W-20 (MAN M3977, Scania LDF-5) спеціалізованого застосування, так і малов’язкі у класах SAE 5W-30, 10W-30 та високоресурсні продукти універсального використання, наприклад Fullpro HT LSPS 10W-40, Fullpro HT CI-4 15W-40 (API CI-4/SL, ACEA E7 та ін.).

Особливістю лінійки Fullpro є відносна градація ключового застосування ‒ для сучасної дорожньої техніки переважно рекомендовані оливи з абревіатурою LSPS, а для позашляхової ‒ MSPS. Відповідні мастильні матеріали призначені для нових моделей комерційних транспортних засобів, що виконують норми емісії Євро-6 та попередні і Stage V, Tier 4f та нижчі для позадорожньої техніки (аграрної, кар’єрно-будівельної і т.п.). Завдяки ретельно відібраним базовим компонентам та на основі передових технологій легувальних додатків (присадок) досягаються синергічні показники комплексного захисту і надзвичайні характеристики олив для комерційної техніки. Продукти Opet також піддаються виваженим вдосконаленням, про оновлення яких ми обов’язково повідомляємо у наших спільнотах у Facebook та у Viber ‒ долучайтеся.

У лінійці Fullmaster в Україні доступно тріо затребуваних моторних олив для стандартних міжсервісних інтервалів різноманітних комерційних машин місцевого ринку. Виготовлені з використанням лише перевірених комплексів добавок та високоякісної сировини, мастильні матеріали Opet Fullmaster демонструють надійну роботу у дизельних двигунах техніки з системами EGR та SCR (Fullmaster 10W-40, аж до класу Euro-5 включно), форсованих силових агрегатах з турбонагнітанням (Fullmaster Turbo 15W-40 класів API CH-4, ACEA E7 та ін.) та з високосірчаним паливом. Додатково Fullmaster 15W-40 (API CF-4) виступає замінником ряду олив за ГОСТ. Загалом продукти Fullmaster пройшли величезну кількість практичних випробувань та впевнено зарекомендували себе у різноманітних моделях комерційної техніки.

Детальніше про особливості та призначення моторних олив Opet Fullmono було згадано раніше у цьому матеріалі.

Невід’ємною перевагою у виборі продуктів Opet є отримання експертного технічного супроводу в усіх питаннях щодо підбору, переходу, заміни, оптимізації застосування мастильних матеріалів та інших випадках у розрізі індивідуальних потреб операторів, майстрів та власників важкої техніки.

Обирайте оливи першого заповнення для усіх поколінь двигунів потужних транспортних засобів у широкій мережі партнерів Opet по усій Україні.

Придбати продукти для комерційної техніки он-лайн можна завжди на нашому маркетплейсі buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН