ПРО НАС

Ставай партнером Opet в Україні.

Ставай партнером Opet в Україні.

Розвивайте бізнес з активно ростучим брендом першокласних мастильних матеріалів та рідин і досягайте нових вершин успіху!

Opet пропонує широкий та затребуваний асортимент високоякісних олив та супутніх продуктів для автомобілів, комерційного, аграрного та спеціального транспорту виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. За короткий проміжок часу бренд досяг ТОПових позицій на ринку України і продовжує стрімко здобувати популярність серед різноманітних споживачів.

Наявні рекомендації від багатьох підприємств у ключових секторах економіки та співпраця з офіційним представництвом у особі ексклюзивного імпортера «Фукс Мастила Україна» гарантує серйозні ділові відносини і великі перспективи саме для вашого бізнесу дистрибуції. Активна технічна та маркетингова підтримка з урахуванням індивідуальних потреб споживачів підкреслює високі стандарти роботи Opet та сприяє здобуттю надзвичайних результатів.

Оливи Opet мають не лише ключові схвалення різних виробників (ОЕМ), а у першу чергу є продуктами першого заповнення на конвеєрах різних марок техніки, які випускає єдиний новітній завод, що також постачаються для сервісного обслуговування. Дізнайтеся більше про переваги та вигоду співпраці з Opet, звернувшись до нас через електронну скриньку Maksym.Romashyn@fuchs.com.

Долучайтеся до дистрибуції продуктів Opet у сфері вашої спеціалізації на території України та розбудовуйте свій бізнес разом з нами!

Слідкуйте за Opet у Facebook, YouTube та Viber

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН