ПРО НАС

Особливості олив для техніки Caterpillar

Особливості олив для техніки Caterpillar

Американський промисловий гігант поволі (як гусениця Caterpillar з англ.) перейшов від схвалення олив до пошуку постачальників, що виготовляють продукти для корпорації САТ, яка є всесвітньо відомою завдяки випуску гусеничної техніки. Натомість Opet Lubricants розробляє і виготовляє першокласні мастильні матеріали та виступає підрядником ряду інших всесвітньо відомих компаній.

Спільне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. є провідною компанією Туреччини, що здійснює перше заводське заповнення різноманітної техніки, у т.ч. кар’єрно-будівельних машин, постачає продукти для роботи обладнання та випускає оригінальні оливи. Про особливості та сучасні виробничі потужності Opet Lubricants зазначено у цьому описі та було згадано у попередніх матеріалах розділу Новини та статті.

Останнім часом Caterpillar винятково наполягає використовувати виключно оригінальні дорого вартісні мастильні матеріали під власною торговою САТ. Opet пропонує високоякісні альтернативні оливи та рідини, що виконують вимоги більшості затребуваних у місцевих умовах експлуатації специфікацій САТ та представлені офіційним представництвом «Фукс Мастила Україна» через мережу дистриб’юторів та партнерів.

Виключно оригінальні оливи Opet здобувають усе більшої популярності на теренах нашої держави, серед яких представлені як універсальні моторні оливи, так і спеціалізовані трансмісійні і гідравлічні рідини. Вимоги надсучасних двигунів Caterpillar щодо належного комплексного захисту та надійної роботи і паливної економічності задовольняє Fullpro HT LSPS 5W-30 згідно специфікацій ECF-3, API CK-4, CJ-4 та ін. Модернові силові агрегати CAT знайшли застосування у різноманітних промислових застосуваннях багатьох галузей.

У категорії моторних олив, що рекомендовані для усіх дизельних двигунів Caterpillar, які використовують низько сірчане дизельне пальне Low Sulfur, фігурують високо ресурсні продукти серії MSPS. Розроблені у першу чергу для потужних двигунів позашляхових машин, всесезонні моторні оливи Opet Fullpro HT MSPS 15W-40, Fullpro HT MSPS 10W-30 та Fullpro HT MSPS 10W-40> перевершують вимоги галузевих стандартів API CK-4/SN, АСЕА Е9/Е7, нормативи продуктивності згідно специфікацій САТ ECF-3 та є сумісними із прогресивними системами доочищення викидних газів, напр. сажовими фільтрами (DPF), системами вибіркового каталітичного відновлення (SCR) та окислення (DOC) і т.п.

Висококласна експертиза та багаторічний досвід Opet Lubricants дозволяють надавати ефективні рішення з урахуванням індивідуальних потреб операторів техніки, наприклад надзвичайна продуктивність Fullpro HT 10W-40 доведена у результаті успішні практичних випробувань на рівні 500 мото годин роботи між інтервалами обслуговування у двигуні С15 колісного навантажувача Caterpillar 980Н іменитого портового підприємства України. Fullpro HT CI-4 15W-40 демонструє високі робочі показники за стандартних міжзмінних інтервалів згідно Cat ECF-2.

Безпосередня присутність Opet на ринку України дозволяє максимально оперативно та якісно реагувати на усі запити клієнтів, надавати паспорти якості на кожну партію продукції та сприяти успішності своїх користувачів. Для клієнтів Opet надається сервіс аналізу взірців олив Fullcheck, який є невід’ємним інструментом справжніх спеціалістів у сфері змащувальних матеріалів. Звертайтеся до партнерів Opet щоб ознайомитися з рекомендаціями провідних підприємств та отримати вигідні пропозиції мастильних матеріалів і технічних рідин для цілорічного використання як для моно- так і мультибрендових парків техніки.

Читайте більше про спеціалізовані трансмісійні продукти у матеріалі Спец оливи для Спец техніки

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН