ПРО НАС

Оливи Opet для сучасної техніки

Оливи Opet для сучасної техніки

Будучи розробником та постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин на збиральні конвеєри різноманітних брендів, Opet випускає широкий спектр продуктів для сучасних автомобілів, вантажівок та позашляхової і спеціальної техніки.

Спільне виробниче підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. поєднує найкращі технології та передове обладнання на новому надсучасному заводі, який володіє колосальними можливостями. Сучасний R&D центр розташований на 300 м2 та використовує більш ніж 100 методів випробувань для вдосконалення та розробки новітніх продуктів, що представлені в Україні під брендами Opet та ROM.

Серед останніх новинок, що стали доступні для сервісного обслуговування як місцевим автовласникам, так і професіоналам бізнесу, варто відзначити малов’язкі моторні оливи легкової та комерційної техніки. Зокрема для пасажирських автомобілів з гібридними бензиново-електричними силовими установками розроблено мастильний матеріал Fulltech 0W-16, що призначено у першу чергу для сучасних моделей автомобілів Toyota, Honda та Suzuki.

Завдяки безпосередній співпраці з Ford Otosan налагоджено випуск моторної оливи Opet Fullmax FD 0W-20, яка розроблена та призначена для дизельних двигунів автомобілів Ford сімейства EcoBlue. Застосування цих 1,5 літрових двигунів та відповідної оливи знайшлося у моделях авто Kuga, Focus, Tourneo, Transit, EcoSport, які виконують вимоги стандарту емісії Euro-6.

Асортимент флагманських моторних олив Opet для комерційної техніки також поповнився високотехнологічними мастильними матеріалами, які призначені у першу чергу для сучасних вантажних автомобілів з нормами викидів Euro-6d. Це не лише спеціалізована олива для останнього покоління двигунів Ford Ecotorq ‒ Opet Fullpro HT Syn LD 5W-20, а й цілком синтетична високоресурсна Fullpro HT 5W-20 з рівнем експлуатаційних характеристик Scania LDF-5 та МАN М 3977.

У серії прогресивних мастильних матеріалів для широкого застосування відбулося оновлення ‒ внаслідок вдосконалення моторна олива Opet Fullpro HT MSPS 10W-40 в авангарді універсального застосування. Завдяки використанню ретельно відібраних компонентів та висококласному виробництву невпинно розширюється перелік застосувань серед легкових автомобілів, вантажно-пасажирського транспорту та аграрно-будівельної техніки.

Сучасний підхід до вирішення складних питань обслуговування супроводжується презентацією продуктів марки ROM виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş., що має успішну багаторічну історію і складається з відмінно зарекомендованих у роботі спеціальних додатків для паливних та систем мащення, високоефективного очисника та ін.

Обирайте необхідні продукти для власних потреб на buy.opet.ua або звертайтеся до партнерів Opet у своєму регіоні.

Долучайтеся до наших спільнот Facebook, Viber та дізнавайтеся більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН