ПРО НАС

Підготовка спецтехніки до роботи

Підготовка спецтехніки до роботи

Після міжсезонного простою дорожньо-ремонтної та видобувної техніки виробники рекомендують перевіряти готовність до роботи. Оцінка стану після зберігання та дефектування дозволяють уникнути позапланових робіт і додаткових витрат.

Раціональним рішенням у підготовці до інтенсивної експлуатації екскаваторів, навантажувачів, бульдозерів, спеціальних машин та різноманітних парків дорожніх та кар’єрних підприємств є превентивна заміна технічних олив та рідин. Оцінити ефективність та оптимізувати сервісне обслуговування з максимальною точністю та вигодою дозволяє безкоштовний інструмент діагностики Fullcheck LAB від Opet, що є надзвичайно дієвим навіть при порівнянні олив різних брендів та класів, і дозволяє наочно демонструвати переваги спеціалізованих продуктів для позашляхової техніки.

Оцінка стану мастильного матеріалу може бути виконана не лише для моторних олив, що представлені у 2-х найбільш затребуваних лінійках Fullmaster та Fullpro HT. Широкий асортимент моторних олив Opet розроблений з урахуванням вимог мультибрендових парків техніки та є невід’ємною частиною професійного сервісного обслуговування успішних підприємств. Висококласні фахівці Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. володіють багатим досвідом та пропонують великі можливості щодо експертного супроводу по усім технічним рідинам та мастильним матеріалам дорожньо-ремонтної та видобувної техніки.

Спеціалізовані трансмісійні оливи Opet для кар’єрно-будівельної техніки дозволяють уніфікувати асортимент мастильних матеріалів на підприємствах усіх масштабів. Високопродуктивні оливи серій Fullgear FD та Fullgear CT задовольняють вимоги практично усіх марок та моделей різноманітної спеціалізованої позашляхових машин як нових, так і попередніх поколінь.

Мастильні матеріали Opet стають вибором усе більшого числа компаній, серед яких Onur, Євробан Захід, Crane Ukraine, Спецмаш, Підйомні Механізми, ТБЦ та багато інших. Схвальні рекомендації Opet отримує не лише у результаті надання виключно високоякісних продуктів першого заповнення, а й завдяки співпраці з офіційним представництвом у особі імпортера ‒ компанією «Фукс Мастила Україна» ‒ та кваліфікованими дистриб’юторами.

Обирайте он-лайн необхідні оливи для спецтехніки та переконайтеся у перевагах співпраці з Opet.

Долучайтеся до наших спільнот Facebook, у Viber та дізнавайтеся більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН