ПРО НАС

Моторні оливи для вантажівок та автобусів MAN

Моторні оливи для вантажівок та автобусів MAN

Автомобільний підрозділ німецького автовиробника з Нюрнберга виділяється пунктуальним підходом навіть у специфікаціях мастильних матеріалів для окремих ринків. Сучасне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає схвалені MAN оливи Opet Lubricants, що є найбільш затребуваними на теренах нашої держави – розглянемо дещо детальніше їхні особливості.

Офіційне представництво Opet у особі компанії «Фукс Мастила Україна» імпортує високоякісні мастильні матеріали напряму із новітнього заводу та реалізує у широких мережах дистриб’юторів по країні. Завжди у наявності найбільш затребувані позиції моторних та трансмісійних олив для MAN. Додатково прогресивна науково-дослідна лабораторія заводу розробила і налагодила випуск передового мастильного матеріалу для крайнього покоління двигунів MAN стандарту емісії Euro-6D – Fullpro HT 5W-20 зі специфікацією М 3977 (подана заявка омологації).

Для зростаючого ринку нових моделей автотранспорту MAN з дизельними двигунами та низькими рівнями викидів, що відповідають стандарту Euro-6, Opet пропонує схвалену за M 3677 та вдосконалену моторну оливу Fullpro HT LSPS 5W-30. Оновлений мастильний матеріал покращує ефективність та подовжує строк служби систем емісії викидних газів, таких як CRT, DPF, DOC та PM-KAT. Сертифікат якості надається на кожну партію продукту згідно запиту. Звертайтеся до Opetних дистриб’юторів за подробицями або купуйте на buy.opet.ua

Найбільш популярною у класі в’язкості SAE 10W-40 моторною оливою для MAN у асортименті Opet є офіційно затверджений мастильний матеріал стандарту M 3477 – Fullpro HT LSPS 10W-40. Ця синтетична олива теж сумісна із системами очищення відпрацьованих газів (ВГ) та відмінно продемонструвала себе за великих міжсервісних інтервалів в Україні ‒ аж до 75 000 км пробігу між замінами.

Opet Fullpro HT LSPS 10W-40 є основним мастильним матеріалом для техніки MAN класів Euro-5 і Euro-4 з комбінованими рішеннями сажового фільтру DOC, PM-KAT, CRT, системи рециркуляції ВГ ‒ EGR (AGR, за винятком двигунів D20 і D26) та SCR (AdBlue), а також може застосовуватися у якості універсального мастильного матеріалу у техніці стандартів емісії Euro-3 та Euro-2 у змішаних автопарках. Дізнавайтеся більше у представників Opet.

Великий запас нейтралізаційних лужних властивостей пропонує офіційно схвалена моторна олива Fullpro HT 10W-40 згідно MAN М 3277, яка є особливо актуальною при використанні палива із вмістом сірки понад 0,005%. Знаходить широке застосування навіть у більшій кількості двигунів техніки MAN Euro-5 без фільтрувальних елементів вихлопу у системі каталізатора, особливо за роботи на дизельному пальному нестабільної якості. Opet Fullpro HT 10W-40 також рекомендовано для усіх транспортних засобів класу Euro-4 німецького виробника без щойно зазначених дизельних сажових фільтрів і техніки MAN попередніх поколінь (Євро 0-3).

Для автомобілів MAN із великими напрацюваннями та відповідністю нормам до Euro-2 включно у асортименті Opet доступно тріо олив, що виконують вимоги специфікації М 3275. Найбільш популярною серед них є Fullmaster 10W-40, яка поміж іншого доступна у фасуванні 7 літрів. Fullpro HT CI-4 15W-40 флагманської лінійки Opet має ще більше варіантів фасувань та разом із Fullmaster Turbo 15W-40 призначені для двигунів із надмірним апетитом до споживання мастильного матеріалу та мінімізують витрату оливи.

Долучайтеся до спільноти Opet у Facebook та дізнавайтеся більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН