ПРО НАС

Нові схвалення DTFR для Mercedes-Benz Trucks

Нові схвалення DTFR для Mercedes-Benz Trucks

Трійка моторних олив Opet Lubricants отримала офіційні допуски для двигунів Mercedes-Benz згідно нової системи класифікації Daimler Truck Fluid Release (DTFR).

Німецький автовиробник техніки комерційного напрямку Mercedes-Benz рекомендує використовувати мастильні матеріали, схвалені за стандартам DTFR. Тримаючи малу частку Daimler Trucks, компанія МВ з Штутґарта надалі фокусується на окремих вимогах згідно нових позначень, які стосуються саме комерційних транспортних засобів.

У рівній мірі німецька корпорація Fuchs та Koç холдинг володіють Opet Lubricants, що розробляє оливи та технічні рідини і постачає продукти для першого заповнення техніки, у першу чергу комерційного напрямку. Нещодавно трійка високо ресурсних мастильних матеріалів Opet отримала схвалення за оновленими стандартами DTFR, що замінюють попередні типу MB-Approval.

Надзвичайний рівень експлуатаційних характеристик, що відповідають вимогам АСЕА Е4, демонструє флагманська олива асортименту мастильних матеріалів Opet Lubricants для потужних дизельних двигунів, що працюють за екстремальних умов ‒ Fullpro HT 10W-40. Омологований за новим класом DTFR 15B120, цей мастильний матеріал надає найвищий рівень продуктивності, еквівалентний попередньому допуску MB-Approval 228.5. Моторна олива Opet Fullpro HT 10W-40 підходить для подовжених міжзмінних інтервалів за надважких умов експлуатації.

Присвоєння офіційного схвалення DTFR 15B110 (ex. MB-Approval 228.3) популярній оливі Fullpro HT CI-4 15W-40 підкреслює виняткову якість та надійність цього універсального мастильного матеріалу, що затребуваний серед змішаних автопарків. Opet Fullpro HT CI-4 15W-40 відмінно продемонструвала себе у багатьох моделях техніки різноманітних підприємств, яка оснащена двигунами не лише Mercedes-Benz. Повний перелік чинних допусків та більш детальний опис і рекомендації застосування продукту наведені у Технічних характеристиках товару.

Сучасний завод Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає також мастильні матеріали для високонавантажених двигунів комерційного транспорту, які проходять регулярне технічне обслуговування. Бестселером цієї лінійки є моторна олива Opet Fullmaster 10W-40, яка також отримала схвалення DTFR 15B110. Сферою застосування цього продукту за стандартних міжзмінних інтервалів є не лише вантажна та пасажирська техніка, а і легкові автомобілі та спецтранспорт, що можуть бути оснащені системами EGR та/чи SCR.

Звертайтеся до партнерів Opet за подробицями та пропозиціями або обирайте он-лайн на buy.opet.ua

Допущеними до використання у двигунах Mercedes-Benz різноманітної техніки з дизельними сажовими фільтрами (DPF) є високотехнологічні моторні оливи Opet серії LSPS. Обидва мастильні матеріали мають чинні допуски MB-Approval 228.51, які до закінчення терміну дії будуть поновлені згідно останньої класифікації DTFR.

Слідкуйте за Opet у Facebook та будьте на зв’язку. Дізнавайтеся першим про наші новинки та отримуйте більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН