ПРО НАС

Opet Fullmax 0W-20 ‒ максимальна ефективність для сучасних автомобілів

Opet Fullmax 0W-20 ‒ максимальна ефективність для сучасних автомобілів

Високопродуктивна моторна олива лінійки бестселерів Opet для легкових авто отримала оновлення рецептури і технічних характеристик та відтепер задовольняє вимоги новітніх специфікацій.

Сучасна науково-дослідна лабораторія на прогресивному заводі Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. поміж іншого займається розробкою мастильних матеріалів і вдосконаленням асортименту затребуваних олив і технічних рідин. Нещодавній перехід на оптимізовану формуляцію надав оновлення моторній оливі Fullmax 0W-20, внаслідок чого продукт виконує широкий перелік технічних вимог різноманітних автовиробників.

Одним з ключових покращень Opet Fullmax 0W-20 у новій ревізії є ефективна протидія явищу передчасного запалювання на низьких швидкостях та високих навантаженнях (LSPI ‒ Low Speed Pre-Ignition), що актуально для ряду двигунів автомобілів з 2018 року випуску орієнтовно. Завдяки супутнім вдосконаленням цей високотехнологічний мастильний матеріал володіє базовими характеристиками на рівні класів ACEA C5/C6, API SP та RC (Resource Conserving ‒ ресурсозбереження) і ILSAC GF-5/6A, одночасно замінюючи попередні групи галузевих норм.

Fullmax 0W-20 надає відмінні показники паливної економічності та високого рівня захисту для сучасних дизельних та бензинових двигунів, особливо з малим робочим об’ємом та турбонагнітанням і високою питомою потужністю. Додатково олива сумісна з каталітичними нейтралізаторами, фільтрами твердих часток дизельних та бензинових двигунів ‒ DPF та GPF відповідно. Таким чином продукт забезпечує належний рівень характеристик для ряду моделей авто, зокрема BMW longlife-17 FE+ та LL-14 FE+ (двигуни Bx8 та N20), Fiat 9.55535-GSX (Fiat, Lancia, Alfa-Romeo Giulia і Stelvio 2.2 JTD та 1.6 Multijet Adblue), Jaguar Land Rover STJLR.03.5006 (бензинові мотори 3.0 V6 та 5.0 л V8), Mercedes-Benz, Mini згідно стандартів MB 229.71/229.72, OPEL (двигуни L3T, L5Q, , LE1, LE2 та LFV з 2018 р.в., LVL, LVM, LWQ, LWT, LWV, LXD,LXO) та інших. Детальніший опис оливи доступний на сторінці Fullmax 0W-20.

По мірі реалізації попередньої версії продукту із складських запасів відбуватиметься заміна на оновлену оливу Opet Fullmax 0W-20. При цьому мастильні матеріали є повністю сумісними між собою. Звертайтеся до партнерів Opet Lubricants щоб дізнатися більше. Важливо не сплутати зі спеціалізованою моторною оливою покоління Longlife IV, що призначена для автомобілів концерну VW та представлена у асортименті Opet під назвою Fulltech VP 0W-20.

Використання лише високоякісних складових та ретельний контроль на усіх етапах виробництва та реалізації є запорукою максимальної ефективності продуктів Opet, які офіційно представлені ексклюзивним імпортером, компанією Фукс Мастила Україна.

Обирайте продукти для свого авто на buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН