ПРО НАС

В новий агро сезон – з новою оливою

В новий агро сезон – з новою оливою

Спеціальний асортимент олив для агротехніки є представленим у широкій мережі дистриб’юторів та партнерів Opet для найвибагливіших аграріїв України. Оливи першого конвеєрного заповнення у техніку CNH є також схваленими та перевіреними у найпопулярніших марках сільгосптехніки.

Завдяки наданню виключно високоякісних та ретельно підібраних мастильних матеріалів Opet, які є вибором ряду ОЕМ, у поєднанні з професійним підходом до надання сервісу та надійної співпраці, компанія «Фукс Мастила Україна» володіє широким переліком рекомендацій від багатьох профільних агропромислових господарств щодо використання продуктів Opet, які офіційно імпортує та ексклюзивно представляє на теренах нашої держави. Ознайомтеся з рекомендаціями та висновками від агро експертів у попередньому матеріалі. Перелік не є вичерпним ‒ знаходьте більше відгуків господарств різного масштабу, звернувшись до представників Opet у своєму регіоні.

Спеціалізовані моторні та трансмісійні і гідравлічні оливи дозволяють не лише у повній мірі задовольняти технічні вимоги практично усіх брендів агротехніки, а й уніфіковувати застосування та мінімізувати можливість помилок і додаткових затрат. Про особливості спеціалізованих моторних олив для агротехніки читайте детальніше у цьому матеріалі, де також приведена таблиця заміни оригінальних олив. Завдяки надсучасній науково-дослідній лабораторії на єдиному виробничому комплексі Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. та постійній співпраці з виробниками техніки, оливи Opet піддаються постійним вдосконаленням та поліпшенням техніко-експлуатаційних характеристик. Зокрема нещодавно олива першого заповнення у Case та New Holland оновилася до останнього класу.

Кваліфіковані менеджери партнерів-дистриб’юторів Opet проходять періодичні навчання та отримують важливі напрацювання з перших рук, що дозволяє використовувати у щоденній роботі найкращі приклади оптимізації роботи аграрних господарств. Дізнавайтеся більше про переваги роботи з представниками Opet у своєму регіоні. Для комплексного задоволення вимог сервісного обслуговування асортимент гідротрансмісійних олив Opet включає універсальні продукти класу UTTO першого застосування для агротехніки.

При підготовці до інтенсивної експлуатації тракторів, сільгосп машин та різноманітного аграрного парку обирайте високопродуктивні нові оливи та отримуйте професійну підтримку від експертів аграрного сервісу.

Долучайтеся до наших спільнот Facebook, Viber та дізнавайтеся більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН