ПРО НАС

Fullpro HT MSPS 10W-40 - олива нового класу.

Fullpro HT MSPS 10W-40 - олива нового класу.

Асортимент високопродуктивних моторних олив Opet для комерційної техніки розширює застосування внаслідок оновлення рецептури Fullpro HT MSPS 10W-40, що є продуктом першого заповнення.

Науково-дослідна лабораторія заводу Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. займається не лише контролем якості на усіх етапах виробництва та надає сервісну підтримку, а й розробляє нові формуляції та вдосконалює продукти рядового асортименту у відповідності до потреб клієнтів та світових тенденцій. Останнім прикладом є впровадження передового комплексу легувальних додатків для моторної оливи Fullpro HT MSPS 10W-40, яка заливається на складальних конвеєрах у техніку CNH та доступна для обслуговування в Україні.

Завдяки використанню прогресивної технології добавок на основі компонентів зі зниженою зольністю, досягається надзвичайна чистота камер згоряння двигуна та компонентів обробки вихлопу (DPF) разом із високим ступенем комплексного захисту, навіть за екстремальних умов експлуатації. У результаті оновлена олива Opet Fullpro HT MSPS 10W-40 подовжує строк служби комерційної техніки та скорочує витрати підприємств будівельної, видобувної, транспортної та аграрної галузей.

Перехід на нові базові компоненти дозволяє оливі Fullpro HT MSPS 10W-40 виконувати вимоги передових класів API CK-4/SN, ACEA E9 та ряду специфікацій, зокрема MB Approval 228.31 (DTFR 15C100), Volvo VDS-4.5, Ford WSS-M2C171-F1 та інших. Найбільш визначним технічним індикатором є схвалення цієї оливи з новою рецептурою згідно CNH MAT 3571 / 3521, що підкреслює перше заводське заповнення різноманітної техніки Case та New Holland.

Широке охоплення оновленою моторною оливою Opet Fullpro HT MSPS 10W-40 застосувань у безлічі моделей сучасної техніки класів Tier 4 (4а, 4b) та Stage IV і попередніх, відтепер доповнюється можливістю використання у бензинових двигунах змішаних парків. Розширення використання цього сучасного мастильного матеріалу поширюється і на дизельні двигуни великовантажного та пасажирського транспорту, що виконує вимоги емісії до класу Euro-5 включно.

Не менш важливим вдосконаленням є забезпечення подовженого практично вдвічі строку служби вартісних дизельних фільтрів твердих часток та відповідних систем DPF, DOC, CRT та SCRT. Оновлена технічна інформація та типові характеристики продукту наведені у картці товару.

Варто також зазначити, що моторна олива Fullpro HT MSPS 10W-40 виступає замінником для ряду олив під оригінальними брендами виробників аграрної, позашляхової та спеціальної техніки, а саме: AGCO, Class, Renault Trucks, Manitou та інших. Долучайтеся до наших спільнот Facebook, Viber та дізнавайтеся більше.

Придбати необхідні оливи можна у у дистриб’ютор

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН