ПРО НАС

Чому важлива чистота гідравліки та як її контролювати?

Чому важлива чистота гідравліки та як її контролювати?

Головна функція гідравлічної рідини досить часто стає приводом пошкоджень насосу та клапанів гідросистеми. Проте попередити вихід гідравлічної системи з ладу нескладно з Opet.

Передача зусилля є основним призначенням оливи гідросистеми. Чим більший тиск – тим чутливішими до забруднень є компоненти та чистішою повинна бути олива для належної роботи та ресурсу. Чистота гідравлічної рідини визначається за різними методиками (ISO, NAS, SAE, ГОСТ) та позначається відповідними класами і кодами, наприклад ISO 4406 16/13.

Варто зауважити, що до таких систем відносяться і широко розповсюджені гідростатичні трансмісії аграрної та кар’єрно-будівельної високопродуктивної техніки зі спільними контурами гідравлічних систем. За планових технічних обслуговувань та поточних ремонтів у зоні виконання робіт певна кількість забруднень потрапляє у гідросистему безпосередньо та разом із рідиною, що впливає на ресурс техніки.

Оливи Opet функціонують у гідравлічних контурах комерційної техніки ще з конвеєрів при першому заповненні та забезпечують роботу самого обладнання на збиральних лініях відомих виробників. Ці ж гідравлічні рідини серій Dura та Dura T представлені в Україні для сервісного обслуговування партнерами Opet та знайшли широке застосування у мобільній техніці та різноманітному промисловому обладнанні.

Навіть при застосуванні високоякісних гідравлічних рідин можливе занечищення гідросистеми із оточуючого середовища як при заміні чи доливанні оливи, так і у процесі роботи. Хоча засміченість впливає на чіткість та швидкість роботи виконавчих механізмів, абразивна природа більшості забрудників призводить у результаті до критичного зношування найбільш навантажених та дороговартісних компонентів, як то поршневі насоси та сервоклапани.

Контролювати чистоту олив, в’язкісні показники, ступінь окислення та інші ключові параметри гідравлічних рідин, а також ефективність роботи фільтрів дуже просто можна з послугою Fullcheck LAB. Зручний інструмент від Opet дозволяє оперативно отримувати точні результати на основі лабораторної підтримки та експертного технічного супроводу. Безкоштовний сервіс Fullcheck ‒ це контроль стану оливи та діагностика гідравлічних систем з необхідною періодичністю і навіть більше.

Переконайтеся самі – обирайте Opet та отримуйте більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН