ПРО НАС

Партнери Opet ‒ тільки найкраще

Партнери Opet ‒ тільки найкраще

Рівень сервісу партнерів Opеt прагне відповідати незмінно високій якості продуктів першого заповнення бренду Opet, щоб завжди якнайкраще виправдовувати очікування та намагатися перевершувати сподівання користувачів. Переконайтеся самі ‒ звертайтеся до дистриб’юторів Opet, тому що наші партнери надають наступні переваги для співпраці.

Офіційні дистриб’ютори Opet представляють з перших рук широкий асортимент мастильних матеріалів та сервісних продуктів виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. найвищої якості. На території України продукцію бренду реалізують як компанії національного масштабу, так і регіональної та спеціалізованої діяльності. Наприклад експертні рішення Opet забезпечують профільні дистриб’ютори серед транспортних підприємств вантажних та пасажирських перевезень, видобувних та будівельних компаній, станцій технічного обслуговування (СТО) легкових та комерційних автомобілів, аграрних компаній та сільських і фермерських господарств тощо.

Окрім надання всієї супровідної технічної документації на продукти Opet, дистриб’ютори пропонують вигідні пропозиції, що включають вигідне ціноутворення, значне відтермінування платежів, формування складських запасів і гнучку доставку, постійні маркетингові та періодичні промо активності, технічну підтримку та інше. Увесь персонал партнерів Opet проходять регулярні навчання від імпортера та є долученими до он-лайн підтримки від виробника, що дозволяє у найкоротші терміни вирішувати різноманітні технічні запити користувачів.

Додатковою перевагою співпраці з Opet є можливість скористатися безкоштовним сервісом Fullmatch від виробника, що заощаджує фінанси клієнтів та підвищує ефективність бізнесу.

Звертайтеся до opetних дистриб’юторів за подробицями та отримуйте вигідні пропозиції і ефективні рішення вже зараз.

Долучайтеся до наших груп Facebook та Viber та будьте в курсі подій.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН