ПРО НАС

Fullcheck LAB - більше, ніж просто аналіз оливи!

Fullcheck LAB - більше, ніж просто аналіз оливи!


В епоху інноваційних технологій і дуже конкурентного середовища недостатньо просто продавати високоякісні продукти. Необхідно супроводжувати продажі таким же високоякісним сервісом. Одним з таких сервісів, пропонованих компанією OPET своїм клієнтам, на додаток до повної лінійки високотехнологічних мастильних матеріалів і експлуатаційних рідин, є сервіс Fullcheck LAB.

Fullcheck LAB дозволяє проводити безрозбірну діагностику стану вузла, ґрунтуючись на аналізі оливи, яка в ньому працює. Комплексний аналіз оливи можна порівняти з аналізом крові. Людина приходить в медичний центр і здає кров на аналіз, щоб визначити загальний стан свого організму, наявність патології і відхилень, щоб упевнитися, що з її здоров'ям все в порядку. Після отримання результатів аналізу крові людина звертається до досвідченого лікаря, щоб отримати тлумачення великої кількості показників і висновок про стан свого здоров'я з рекомендаціями щодо його поліпшення.

Комплексний аналіз оливи допомагає зробити висновки не лише про стан самої оливи, але і вузла, в якому вона експлуатується. Fullcheck LAB об'єднує в собі обладнання для відбору проб оливи, лабораторію, програмне забезпечення та експертів.

Обладнання для відбору проб оливи включає в себе спеціальний насос, гнучкий шланг для можливості відбору проби через заливну горловину або отвір масляного щупа, флакони по 250 мл, упаковку для пересилання поштою та реєстраційні форми з QR-кодом.

Лабораторія, оснащена всім необхідним обладнанням, акредитована Турецьким Акредитаційним Агентством TÜRKAK, як випробувальна лабораторія по стандарту TS EN ISO/IEC 17025 і може виконувати більше 180 різноманітних тестів. Всі прилади калібруються дуже точно й про високу достовірність результатів випробувань свідчить той факт, що лабораторія бере участь у щорічному тестуванні еталонних зразків ASTM BENCHMARK WORKS. Лабораторія розташована в єдиному комплексі виробничих потужностей сучасного заводу OPET в м.Aliaga (Ізмір) і виконує понад 300 тисяч тестів в рік, що включають в себе не тільки аналіз відпрацьованих олив, але і вхідний контроль якості сировини (базові оливи та присадки), що надходить на завод, контроль якості продукції, науково-дослідні роботи по створенню нових рецептур.

Програмне забезпечення Fullcheck LAB має дуже простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і доступно також для мобільних пристроїв-смартфонів і планшетів. З його допомогою відбувається реєстрація проби оливи, перегляд звіту про результати аналізу, управління масивами даних для аналізу тенденцій, вибір одного з доступних мов, що дуже зручно для міжнародних компаній. Кожен з показників, за яким аналізується стан оливи, наприклад кінематична в'язкість, лужне число, вміст сажі, температура спалаху і т.і. має зелений, жовтий або червоний індикатор. Зелений означає, що з оливою, а значить і з вузлом все в порядку. Жовтий - слід звернути увагу на якийсь із показників і умови експлуатації. Червоний - слід вжити термінові дії, наприклад поміняти оливу або провести детальну інструментальну діагностику вузла.

Експерти Fullcheck LAB знають про всі нюанси зміни характеристик оливи в процесі експлуатації техніки. Більш ніж 50 інженерів, які є фахівцями в своїй галузі, інтерпретують результати аналізів і повністю контролюють стан обладнання. Більш того, на основі аналізу тенденцій прогнозують його подальший стан і дають рекомендації з проведення планово-попереджувального обслуговування або ремонту.

Комплексний аналіз стану оливи дозволяє:
- дуже точно визначати той момент, коли олива вже вичерпала свій ресурс і потребує заміни;
- стежити за зносом і загальним станом техніки, порушеннями в роботі окремих систем і таким чином вчасно проводити поточний ремонт;
- відстежувати зміни в процесі роботи техніки і рекомендувати продукти з більш високими експлуатаційними властивостями;
- виявляти зовнішні і внутрішні забруднення, що потрапляють в оливу, і які можуть вплинути на безвідмовність роботи і знизити ресурс техніки;
- визначати причини виходу з ладу гарантійної та постгарантійної техніки.

Fullcheck LAB - це більше, ніж просто аналіз!

Подивитись відео про Fullcheck LAB на нашому каналі в Youtube

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН