ПРО НАС

Новий завод з виробництва мастильних матеріалів OPET в Туреччині введений в експлуатацію

Новий завод з виробництва мастильних матеріалів OPET в Туреччині введений в експлуатацію


Урочисте відкриття нового заводу з виробництва мастильних матеріалів Opet річною потужністю 60 тисяч тон відбулося 3 вересня в місті Аліага (Ізмір, Туреччина). Інвестиції в розмірі 24 млн. євро дозволили оснастити виробництво найсучаснішим обладнанням.

Мурат Сейхан, генеральний директор: "Наша компанія – це майже дві сотні працівників, які є професіоналами в своїх областях, а наші клієнти – це широка мережа в Туреччині і за її межами. Завдяки інноваційному підходу, якості продукції, досвіду та високій конкурентоспроможності у нас є можливість інвестувати в розвиток бізнесу. Будівництво заводу було завершено в травні поточного року, і вже з липня ми запустили тестове виробництво. Розширення потужностей і сучасні технології дозволять нам оперативно забезпечувати запити споживачів".

Виробнича потужність 60 тис. тон мастильних матеріалів в одну зміну на рік
Новий завод, побудований на загальній площі 55 тисяч кв. м., обладнаний системою декантування бочок, автоматизованою системою зачистки трубопроводів, сучасними лініями фасування каністр і бочок, роботизованою палетизацією. Все це дозволяє випускати широкий спектр моторних і промислових олив, а також спеціальних продуктів. Контроль здійснюється на всіх етапах виробництва, гарантуючи стабільність якості продукції, що відвантажується нашим клієнтам.

R&D лабораторія оснащена за останнім словом техніки
Фахівці власної сучасної науково-дослідної лабораторії, розташованої на 300 квадратних метрах, застосовують більше 100 методів випробувань, використовуючи більш ніж 45 нових технологічних приладів, розробляють нові продукти у відповідності із запитами споживачів.

Лабораторія контролю якості сертифікована за стандартом ISO 17025 і проводить найбільшу кількість акредитованих методів випробувань в Туреччині в сегменті мастильних матеріалів
Одне з основних завдань лабораторії – сприяти задоволеності клієнтів шляхом тестування використовуваних ними мастильних матеріалів для відстеження рівня продуктивності обладнання і технічних рідин.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН