ПРО НАС

Opet представляє нові оливи для Citroën та Peugeot.

Opet представляє нові оливи для Citroën та Peugeot.

Новітнє підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. розпочинає випуск пари малов’язких мастильних матеріалів, призначених для сучасних автомобілів Citroën, DS та Peugeot.

Нові продукти розроблені спеціально для останніх поколінь високопродуктивних транспортних засобів французьких автомобільних марок, які вимагають використання моторних олив згідно класифікацій PSA, а саме B71 2312 та B71 2010.

Дві оливи від Opet доповнюють асортимент флагманських мастильних матеріалів Fulltech для двигунів легкових автомобілів. Продукти забезпечують надзвичайні показники паливної економічності разом із високим ступенем захисту сучасних бензинових і дизельних силових агрегатів та систем емісії групи Stellantis.

Середньозольна моторна олива Fulltech 2312 0W-30 належить до класу АСЕА С2 і виконує вимоги специфікацій API SP та PSA B71 2312. Мастильний матеріал Fulltech 2312 0W-30 рекомендовано для використання у двигунах автомобілів останнього покоління групи Stellantis, особливо дизелях сімейств DV та DW стандарту Euro 6.

Енергозберігаюча олива Fulltech 2010 0W-20 також виготовлена на цілком синтетичній основі і володіє відмінними показниками плинності та прогресивного захисту. Відповідає нормам АСЕА С5, API SP та PSA B71 2010, які є необхідними для сімейств двигунів EB (3-циліндр. бенз.), DW5/DWR5 від концерну Stellantis. Особливо рекомендована для моделей авто, двигуни яких відповідають нормативам Euro 6.4 чи відносяться до груп Blue HDi, PureTech та ін. Може використовуватися у гібридних автомобілях, а також обладнаних системою «старт-стоп».

На початку обидві оливи будуть доступні для українських СТО у бочкових фасуваннях під кодами 602685889 та 602686176 відповідно. У подальшому передбачено випуск продуктів у каністрах.

Слідкуйте за нами у Facebook та Viber.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН