ПРО НАС

Оливи для усіх поколінь Renault Trucks

Оливи для усіх поколінь Renault Trucks

Омологованою для сучасних високопродуктивних автомобілів Renault Trucks, які відповідають нормам Євро-6, є передова цілком синтетична моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 5W-30. Забезпечує надзвичайні пускові характеристики холодного двигуна, відмінну чистоту деталей, економію пального та максимальні міжзмінні інтервали між обслуговуваннями, що особливо вигідно для транспортних компаній зі змішаними автопарками та сідельними тягачами Renault Truck.

Для важких умов експлуатації комерційної техніки французького виробника, яка відповідає як нормам Євро-6, так і попереднім Євро-5 та Євро-4, призначена моторна олива Opet Fullpro HT MSPS 10W-30. Виконує вимоги специфікації RLD-3 та крайнього класу API CK-4. Оптимізовані властивості мінімізують витрату мастильного матеріалу та забезпечують надійний захист потужних дизельних двигунів за магістральних перевезень та позашляхових робіт і різноманітних операцій, наприклад дальніх поїздок, регіональної доставки вантажів, будівельно-кар’єрних робіт та ін.

Допущеною Renault Trucks згідно RLD-3 та особливо актуальною для підприємств, що працюють у видобувній та будівельних галузях, є моторна олива Fullpro HT MSPS 15W-40 широкого застосування. Вищезазначені специфікації є регламентованими для тягачів та вантажівок із самоскидними напівпричепами, а також інших сучасних моделей транспорту, що оснащений прогресивними системами очищення по типу DPF, DOC та ін. Є додатково сертифікованою згідно АРІ CK-4 та виконує нормативи по класу АРІ SN.

Для масового ринку ваговозів Renault стандарту Євро-5 схваленою є флагманська моторна олива асортименту Opet, розробленого спеціально для комерційних автомобілів ‒ Fullpro HT LSPS 10W-40 (RENAULT TRUCKS RLD-2), яка також задовольняє специфікації RENAULT TRUCKS RXD / RGD (газові двигуни, газо-дизелі).

До речі, скористайтеся функціональною можливістю розробки індивідуальної карти мащення для свого парку техніки ‒ звертайтеся до представників Opet за подробицями та отримуйте більше.

Подовжені інтервали міжсервісних обслуговувань згідно чинних допусків Renault Long Drain-2 (RLD-2) забезпечують високоресурсні моторні оливи Fullmaster 10W-40 та Fullpro HT CI-4 15W-40. Призначені для дизелів із активними системами рециркуляції EGR та перевершують вимоги попередніх поколінь специфікацій Renault Trucks (RD-2, RLD). Знаходять широке застосування у транспорті класу Euro-4 та старіших моделях і техніці без сажових фільтрів DPF. Є ліцензованими за АРІ CI-4 та демонструють високі характеристики захисту двигунів при роботі на паливі з високим вмістом сірки.

Загалом оливи Opet володіють широким рядом схвалень, зокрема RLD-3, RLD-2 для Renault Trucks, і є універсальними мастильними матеріалами як для монобрендових, так і для змішаних автопарків. Долучайтеся до нашого Facebook та дізнавайтеся про корисні пропозиції і залишайтеся на зв’язку.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН