ПРО НАС

Витривалі гідравлічні оливи – це Opet Dura

Витривалі гідравлічні оливи – це Opet Dura

Сучасне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. випускає гідравлічні рідини декількох серій для різних потреб – від роботи конвеєрного обладнання виробників техніки, до заводського заповнення та сервісного обслуговування різноманітних машин.

Високоякісні рідини для гідравлічних систем бренду Opet постачає офіційне представництво – «Фукс Мастила Україна» - під загальною назвою Dura (скорочено з англ. Durability – витривалість). Іменування серії гідроолив підкреслює міцність, надійність і витривалість за усіх умов роботи та екстремальної експлуатації гідравлічного обладнання.

Дві серії гідравлічних олив від Opet задовольняють потреби майже усіх виробників різноманітної дорожньої та позашляхової техніки будівельного, кар’єрного, аграрного та спеціальних призначень, а також мобільного та стаціонарного обладнання у протизношувальних рідинах відповідних класів в’язкості. Читайте детальніше про відмінності гідравлічних рідин однакової в’язкості. Продукти серії Dura перевершують та замінюють попередні класи ISO HL, HH, DIN 51524-1 та ін.

Оливи серії Dura доступні у класах в’язкості ISO 32, 46, 68, вигідних фасуваннях, зокрема 1000 літрів (куб), та виконують вимоги наступних нормативів:

  • згідно ISO 11158 – HM;
  • DIN 51524 Part 2 (HLP);
  • володіють допуском DENISON HF-2/HF-1/HF-0 (Parker) та ін.

Асортимент олив Dura T представлений у класах в’язкостей ISO 15, 32, 46, 68, 100 і класифікований згідно ISO 6743-4 категорія HV та виконує вимоги специфікацій DIN 51524 Part 3 (HVLP), CNH MAT 3509 та інших норм. Повний перелік зазначений у технічних характеристиках відповідних продуктів.

Усі гідравлічні рідини Opet Dura володіють протизношувальними, антикорозійними, протиокислювальними, антипінними легувальними додатками, а серія Dura T додатково підсилена модифікаторами в’язкості для надійної роботи гідравлічних насосів у найширших температурних діапазонах. Комплексні пакети присадок на основі цинку, застосовані при виробництві гідроолив Dura, демонструють надвисокі захисні властивості та хорошу деемульгувальну здатність рідин.

Гідравлічні оливи Opet Dura випробувані багатьма підприємствами України. Висока ефективність цих рідин підтверджена багаторазовими лабораторними дослідженнями.

Отримуйте більше від гідравлічних олив ‒ скористайтеся експертним технічним супроводом від Opet разом з Dura та покращуйте успішність свого бізнесу.

Звертайтеся за вигідними пропозиціями до Opetних дистриб’юторів у своєму регіоні.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН