ПРО НАС

П’ятірка схвалених олив Opet для Volvo Trucks

П’ятірка схвалених олив Opet для Volvo Trucks

Актуальні допуски моторних олив Opet задовольняють потреби перевізників та підприємств на будівництві і у кар’єрах різноманітних масштабів, особливо змішаних автопарків.

Оновлені схвалення від Volvo Trucks для високопродуктивних мастильних матеріалів Opet Lubricants підтверджують виняткову якість та надійність продуктів, що випускаються виключно на надсучасному та єдиному спільному підприємстві Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. у Туреччині. Нещодавнє подовження допусків було здійснено для затребуваних та оновлених моторних олив, які надають ще кращі техніко-експлуатаційні характеристики та фінансові переваги.

Для сучасних вантажівок та автобусів стандартів емісії Euro-6 омологованою Volvo за VDS-4.5 є флагманська моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 5W-30. Ефективно продовжує строк служби двигунів та прогресивних систем очищення викидних газів, у т.ч. DPF, та забезпечує паливну економічність сучасних дизелів Volvo Trucks. Ліцензована згідно АРІ CK-4 та API SN.

Схваленою за специфікацією Volvo VDS-4.5 також є високопродуктивна олива Fullpro HT MSPS 15W-40, яка теж є додатково сертифікованою за останнім класом API CK-4/SN. Призначена для потужних двигунів позашляхової техніки і змішаних автопарків, машин і обладнання серії Volvo Construction (Volvo CE) класів Stage V та Tier 4 Final із зворотною заміною та є особливо затребуваною серед магістральних тягачів Volvo Trucks американського ринку.

Високим ресурсом та допуском VDS-3 у найбільш популярному класі в’язкості володіє Opet Fullpro HT LSPS 10W-40. Основними класами автомобілів, які потребують використання цієї цілком синтетичної моторної оливи є надзвичайно широкий ряд автомобільної та комерційної техніки стандарту Euro -5.

Також схваленим за Volvo VDS-3 є бестселер лінійки мастильних матеріалів для стандартних міжзмінних інтервалів ‒ Fullmaster 10W-40. Ця надзвичайно популярна моторна олива є регламентованою для багатьох вантажівок і автобусів класу Euro-4 та поза дорожньої техніки за всесезонного використання. Повних перелік схвалень та специфікацій продуктів Opet із детальними описами завжди доступний у відповідному розділі онлайн бібліотеки.

Універсальною застосовністю та допуском VDS-3 володіє моторна олива Opet Fullpro HT CI-4 15W-40. Є ліцензованою за класами API CI-4/SL та доступна у різноманітних фасуваннях. Особливо рекомендована для Volvo Construction Equipment (CE) ‒ екскаваторів, бульдозерів, навантажувачів та ін. спецтехніки, а також для вантажівок і пасажирського транспорту із великими напрацюваннями.

Скористайтеся картами мащення від професійного сервісу Opet Lubricants та сервісом діагностики Fullcheck LAB і отримайте більше для свого Volvo. Дізнавайтеся подробиці на офіційному сайті та у нашому Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН