ПРО НАС

Оливи для Scania

Оливи для Scania

Іменитий шведський виробник автобусів і вантажних автомобілів рекомендує оливи виключно під власним брендом як для гарантійних, так і подальших сервісних обслуговувань. Мастильні матеріали з брендуванням Scania носять специфікації сугубо цієї марки та деякі галузеві класифікатори.

Позначення Scania LDF дослівно розшифровується як рідина тривалого дренажу і відноситься до моторної оливи для подовжених міжзмінних інтервалів. Цифровий індекс у абревіатурі, наприклад LDF-3, LDF-4, позначає рівень характеристик мастильного матеріалу відповідно за зростанням. Ідентичний принцип маркування застосований і для трансмісій Scania ‒ позначення STO є акронімом від трансмісійна олива для Сканія.

Сучасне підприємство Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. розробляє та випускає широкий асортимент високоякісних мастильних матеріалів, призначених у т.ч. для Scania, які постачаються для першого заповнення різноманітної техніки всесвітньо відомих виробників, оригінального брендування та технічного обслуговування. Офіційне представництво «Фукс Мастила Україна» пропонує продукти Opet Lubricants для задоволення комплексних потреб різноманітних парків техніки. Розглянемо на прикладі Opet оливи для Сканія.

Завдяки багатим напрацюванням та науковим розробкам, які включають більше 500 власних рецептур, бренд Opet налагодив випуск надсучасної моторної оливи FULLPRO HT LSPS 5W-20, яка виконує вимоги передових специфікацій SCANIA LDF-5, MAN M 3977 (подано заявку омологації).

Подовжений удвічі строк служби дизельного сажового фільтра (DPF) у порівнянні з попереднім стандартом та міжсервісний інтервал Scania до 120 000 км пробігу забезпечує флагманська моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 5W-30, що виконує вимоги LDF-4 та призначена для транспортних засобів стандартів Євро-6 та Євро-5. На рівносильний пробіг між техобслуговуванням розрахований мастильний матеріал Fullpro HT LD-3 10W-40 згідно Scania LDF-3. Проте варто зважати, що за місцевих умов експлуатації та кожного окремого випадку необхідне коригування інтервалу, яке точно здатний забезпечити безкоштовний інструмент FULLCHECK.

Практичне використання за нормальних міжзмінних пробігів та вказівок Сканія знайшла високо ресурсна моторна олива Opet Fullpro HТ 10W-40, що відноситься до класів ACEA E4, ACEA E7, DHD-1 та ін. Може застосовуватися у двигунах Scania стандартів емісії Євро-4 та попередніх і деяких Euro-5. Звертайтеся за уточненнями до партнерів Opet в Україні.

Головними відмінностями у застосуванні трансмісійної оливи для коробки передач і мосту Scania виступає реологічна в’язкість мастильного матеріалу. Базові вимоги КПП та диференціалів разом з маточинами (ступицями) скандинавського автовиробника згідно STO 1:0 задовольняють оливи Opet, а саме Fullgear HYP Plus 85W-140, FULLGEAR HYP EP 80W-90 , Fullgear FRM MT-D 75W-90, Fullgear FRM 75W-140 та інші. Детальні описи та повний перелік специфікацій зазначено у картках продуктів офіційного сайту.

Долучайтеся до Opet у Facebook щоб знати більше та будьте завжди на зв’язку.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН