ПРО НАС

FULLLIFE 5W-30 ‒ для довгого строку служби двигуна

FULLLIFE 5W-30 ‒ для довгого строку служби двигуна

Оновлена моторна олива Opet FULLLIFE 5W-30 володіє ресурсозберігаючими характеристиками, які забезпечують подовжений строк експлуатації бензинових двигунів легкових автомобілів.

Вдосконалена рецептура Fulllife 5W-30 завдяки роботі сучасної лабораторії Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. вже впроваджена для виробництва продукту, який доступний у каністрах 1 та 4 літри під артикулами 601368769 та 601350320 відповідно.

Синтетична олива Opet Fulllife 5W-30 надає покращений захист атмосферним та оснащеним турбо нагнітанням двигунам багатьох моделей автомобілів, серед яких здебільшого фігурують американські та корейські і японські бренди, що потребують мастильного матеріалу відповідного класу в’язкості та експлуатаційних характеристик згідно API та/чи ILSAC.

Fulllife 5W-30 виконує вимоги нормативів GM Dexos 1™ gen 2, АРІ SP-RC (категорія RC – Resource Conserving, збереження ресурсу), ILSAC GF-6A, які є надсучасними галузевими класами моторних олив та перевершують і замінюють попередні групи, напр. API SN, ILSAC GF-5. Ефективно протидіє виникненню явища передчасного запалювання LSPI, створюючи додатковий захист бензинових двигунів з безпосереднім упорскуванням (GDI) за низьких обертів та високих навантажень і подовжує строк служби фільтрів твердих часток (GPF).

Також серед ключових переваг оновленої високопродуктивної оливи Opet Fulllife 5W-30 варто зазначити покращену паливну економічність та захист ланцюга ГРМ (газорозподільчого механізму), посилені протизношувальні властивості і стійкість до високих температур та утворення низькотемпературних шламових відкладень.

Скористайтеся підбором мастильних матеріалів та технічних рідин для свого автомобіля FULLMATCH та купуйте он-лайн на buy.opet.ua.

Долучайтеся до спільноти Opet у Facebook та будьте в курсі усіх подій і залишайтеся на зв’язку.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН