ПРО НАС

Особливості олив для DAF

Особливості олив для DAF

Усі європейські автовиробники зазначають власні специфікації для олив, призначених для їхніх вантажівок та автобусів. Винятком серед них є DAF. Розглянемо вимоги до мастильних матеріалів цієї голландської компанії.

Специфікації для моторних олив DAF посилаються на міжнародні стандарти, такі як ACEA та API. Додатково визначеними є вимоги щодо в’язкості. Малов’язкими вважаються мастильні матеріали у класі SAE ..W30, наприклад Fullpro HT LSPS 5W-30. Ця флагманська олива Opet знаходить застосування у сучасних моделях вантажівок стандартів емісії Євро-6 та може застосовуватися за подовжених міжзмінних інтервалів.

Ряд моделей двигунів, наприклад PX-5 та PX-7 і MX-11, заповнюються із заводу мастильним матеріалом класу АСЕА Е9 у в’язкості 10W-30 для стандартних міжсервісних напрацювань. Такою оливою виступає Fullpro HT МSPS 10W-30, що є аналогом DAF Xtreme FE 10W-30 і базово виконує вимоги ACEA E9 та перевершує нормативи специфікації CES-20081.

Найбільш широкого застосування у двигунах DAF багатьох поколінь здобула передова олива серед асортименту високопродуктивних мастильних матеріалів Opet, які виготовляються за сучасними технологіями ‒ Fullpro HT LSPS 10W-40. Забезпечує надзвичайний рівень захисту як самого двигуна, так і прогресивних систем очищення вихлопу по типу фільтрів твердих часток (DPF), та призначена для екстремальних умов роботи і подовжених міжсервісних пробігів. Моторна олива Opet Fullpro HT LSPS 10W-40 є аналогом DAF Xtreme LD 10W-40 та володіє рядом додаткових схвалень.

Серед інших моторних олив, які знаходять застосування у двигунах моделей DAF за експлуатації у вантажівках та автобусах поза межами Західної Європи, варто зазначити Fullmaster 10W-40, Fullpro HT CI-4 15W40 та продукти серії Fullpro HT MSPS. Сертифікати якості на моторні оливи Opet доступні на кожну партію ‒ звертайтеся до партнерів та отримуйте більше.

До речі, охолоджуюча рідина подовженого строку служби Opet Extended Life Antifreeze є офіційно схваленою для використання DAF. Виготовлена за карбоксилатною технологією та постачається у вигляді концентрату. А трансмісійна олива виробництва Opet є дозволеною та зазначеною у сервісній документації DAF для обслуговування коробок перемикання передач (КПП) виробництва ZF.

Обравши ZF за основного постачальника КПП, DAF зазначає для олив більшості трансмісій специфікації німецького виробника. Основною трансмісійною оливою для відповідних застосувань у асортименті виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş є FULLGEAR FRM 75W-80 (ZF TE-ML 02L та ін.) як для КПП з інтардером, так і без сповільнювача.

Для задніх мостів DAF при збільшених пробігів між обслуговуваннями рекомендовані оливи 75W-90 за SAE J306, наприклад цілком синтетична Fullgear FRM MT-D 75W90. Обирайте необхідні оливи для DAF на buy.opet.ua та долучайтеся до Opet у Facebook щоб дізнаватися більше нового.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН