ПРО НАС

Оливи для дорожньо-будівельної техніки

Оливи для дорожньо-будівельної техніки

Спеціальний сегмент мастильних матеріалів Opet призначений для задоволення найвибагливіших підприємств дорожньо-будівельної галузі. Експертні представники Opet та працівники заводу Opet Fuchs завжди готові до співпраці.

Вимоги різноманітної дорожньо-будівельної техніки задовольняють та перевершують високоефективні моторні оливи Fullpro та спеціалізовані універсальні трансмісійні мастильні матеріали Fullgear FD та Fullgear CT, які відмінно себе зарекомендували у двигунах та гідро трансмісіях екскаваторів, бульдозерів, навантажувачів, самоскидів, грейдерів, асфальтоукладальників, катків та інших машин таких компаній як Onur, Crane Ukraine, Спецмаш, ШБУ-77 та ін. в Україні.

Окрім численних рекомендацій та конвеєрного заповнення, оливи Opet володіють ключовими схваленнями різноманітних виробників техніки та двигунів, що дозволяє цим мастильним матеріалам працювати у жорстких та екстремальних умовах експлуатації, забезпечуючи при цьому належний рівень захисту вузлів і механізмів протягом рекомендованих міжсервісних інтервалів, а інколи й навіть подовжуючи їх.

Карти мащення Opet розробляються та призначені для окремих дорожньо-будівельних підприємств та дозволяють уніфікувати оливи як для імпортної, так і вітчизняної техніки. Шляхом комплексного підходу широкий асортимент Opet повністю забезпечує різноманітне обладнання та спецтехніку якісними мастильними матеріалами і охолоджуючими рідинами.

Сегментовані списки продукції Opet для дорожньо-будівельної техніки завжди доступні у розділі «Інформаційні матеріали». Долучайтеся до наших груп Facebook та viber та будьте в курсі подій.

Замовити необхідні оливи саме для вашого парку техніки можна у одного з офіційних дистриб’юторів Opet на території Україні.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН