ПРО НАС

Чистота – запорука успіху. Агротехніка – не виняток!

Чистота – запорука успіху. Агротехніка – не виняток!

Хоча аграрна техніка за своїм призначенням розрахована на роботу в умовах запиленості та різноманітних забруднень, все ж виконання періодичного технічного обслуговування (ТО) вимагає дотримання чистоти. Це підвищує ефективність роботи та надійність результату, яких просто досягти з очисником від Opet Lubricants.

Високоефективний балон BREAK & CLUTCH CLEANER ємністю 500 мл при використанні створює потужний струмінь під тиском спрею очисника, що не містить агресивних розчинників, та ефективно видаляє практично усі забруднення. Швидко випаровується з поверхні без різкого запаху та залишку. Продукт виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. належить до лінійки спеціальних засобів ROM та є перевіреним рішенням професійного обслуговування багатьох механіків та майстрів технічного сервісу.

Спектр використання очисника ВRAKE and CLUTCH CLEANER є досить широким та може обмежуватися лише уявою оператора. При виконанні різноманітних операцій доцільним є використання очисника ROM як за планового ТО (при підготовці до заміни олив, фільтрів і т.д.), так і поточному ремонті гідравлічних з’єднань, встановленням більшості гумо-технічних виробів (ГТВ), проклеюванням баків чи інших компонентів, заміною вальниць (підшипників) та ін.

Наразі доступна унікальна можливість особисто переконатися у зручності та ефективності роботи з ВRAKE and CLUTCH CLEANER ‒ обирайте першокласні оливи Opet Lubricants та отримуйте у подарунок цей очисник! – звертайтеся до дистриб’юторів Opet у своєму регіоні для отримання вигідних пропозицій та перевірених рішень.

З деталями акції можна ознайомитися у попередньому анонсі за цим посиланням.

Придбати продукти ROM можна безпосередньо на маркетплейс buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН