ПРО НАС

Зустрічайте оновлені оливи Fullmoto

Зустрічайте оновлені оливи Fullmoto

Opet Lubricants представляє тріо олив для різноманітних мотоциклів та скутерів. Серед затребуваних мастильних матеріалів серії Fullmoto для 4-тактних силових агрегатів мототехніки фігурує 2 новинки.

Абсолютно новою позицію у асортименті високоякісних продуктів виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. виступає синтетична моторна олива FULLMOTO 4T 5W-40. Цей мастильний матеріал класу Ultra High Performance призначений для чотиритактних мотоциклетних двигунів, що працюють за будь-яких умов експлуатації та стилів водіння. Новинка розроблена спеціально для двигунів з водяним та, особливо, повітряним охолодженням, які вимагають найвищих робочих показників оливи згідно класу API SN. Надзвичайно високий індекс в’язкості Fullmoto 4T 5W-40 забезпечує надійний захист високо обертових двигунів та сприяє тривалим інтервалам пробігу мотоцикла, мопеда, скутера та іншої мототехніки між обслуговуваннями.

FULLMOTO 4T 10W-40 здобула широкої популярності у країнах з теплим кліматом та є перевіреним вибором за інтенсивної сезонної експлуатації мотоциклетної техніки в Україні. Окрім прямого призначення ‒ використання у якості єдиного мастильного матеріалу для 4-тактних двигунів багатьох мото виробників з об’єднаним картером трансмісії ‒ розповсюджене застосування у сучасних бензинових електричних генераторах.

Оновлена рецептура Fullmoto 4T 10W-40 забезпечує покращений рівень характеристик згідно норм API SN, що також подовжує роботу та строк служби систем очищення відпрацьованих газів. Виконує вимоги галузевих специфікацій JASO MA/MA2 та підходить для мотоциклів із сухими та вологими системами зчеплення, забезпечує плавне та легке перемикання передач навіть за високих температур двигуна.

Спеціально для 2-тактних бензинових двигунів мотоциклів, мопедів, скутерів та моторолерів призначена високопродуктивна моторна олива FULLMOTO SPR 2T. Про особливості цього мастильного матеріалу серед асортименту продуктів Opet для мототехніки читайте у попередньому матеріалі розділу новин Opet Lubricants в Україні. Технічні дані та опис Fullmoto SPR 2T наведені у відповідній картці товару за цим лінком.

Обирайте оливи для свого мотоцикла чи скутера за допомогою інструменту підбору Fullmatch та купуйте онлайн на buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН