ПРО НАС

Opetні новинки для легкових авто

Opetні новинки для легкових авто

Opet Lubricants пропонує оновлені моторні оливи у 3-х серія продуктів, що отримали покращені характеристиками на рівні сучасних класів галузевих стандартів та специфікацій автовиробників. П’ятірка мастильних матеріалів Opet призначена для новітніх автомобілів, а також масового автопарку, що працює на різних видах пального і потребує найвищого рівня захисту.

У асортименті флагманських цілком синтетичних моторних олив Opet для легкових авто оновлену рецептуру отримав високотехнологічний мастильний матеріал FULLTECH 0W-20. Нова формуляція продукту забезпечує виконання посилених вимог API SP, ILSAC GF-6 та GM DEXOS 1 gen 2, що запобігає виникненню пагубного явища передчасного запалювання LSPI у бензинових двигунах з прямим упорскуванням та перевершує попередні рівні продуктивності у комплексному захисті та паливній ефективності. Opet FULLTECH 0W-20 рекомендована у першу чергу для сучасних двигунів американських виробників автомобілів, також підходить для більшості бензинових моделей японських та корейських авто.

Для передових бензинових та дизельних двигунів багатьох європейських та інших виробників автомобілів нещодавно також було представлено вдосконалену моторну оливу Opet Fullmax 0W-20, про що йшлося раніше у окремому матеріалі. У цій лінійці бестселерів для легкових та легких комерційних авто також отримала оновлення популярна олива FULLMAX 10W-40. Застосування вдосконаленої формуляції у новій рецептурі виводить Opet Fullmax 10W-40 на вищий рівень експлуатаційних характеристик, зокрема API SN, MB-Approval 226.5/229.3, PSA B71 2300, Renault 700/710 та ін. Повний перелік технічних специфікацій та вигідні варіанти фасування зазначені на відповідній сторінці.

Спеціалізовані моторні оливи Opet LPG для працюючих на газових пропан-бутанових сумішах двигунів легкових авто також отримали визнання та покращені ресурсні властивості, що особливо актуально для переоснащених двопаливних моделей таких автовиробників як Audi, Mercedes-Benz, Renault, Volkswagen, Seat, Skoda та інших. Віднині Fullmax LPG 10W-40 офіційно рекомендовано для бензинових двигунів автомобілів, які додатково оснащені газобалонним обладнанням (ГБО), та вимагають базових характеристик мастильного матеріалу згідно АСЕА А3/В4. Олива Fulllife LPG 5W-30 з новою рецептурою володіє покращеними характеристиками у класі API SN, ACEA A5/B5 та призначена для корейських (Hyundai, KIA) та французьких (Renault) авто, що працюють на газі.

Оновлена моторна олива Opet Fulllife 5W-30 у затребуваному класі в’язкості також базується на прогресивному пакеті високотехнологічних легувальних додатків, що теж ефективно протидіє LSPI та окислювальним процесам і володіє ресурсозберігаючими характеристиками (Resource Conserving) та рядом переваг над продуктами нижчих класів. Виконує вимоги крайніх категорій API SP-RC, ILSAC GF-6A, GM Dexos 1™ gen 2 та замінює попередні.

Обирайте необхідні висококласні оливи у дистриб’юторів свого регіону та оцініть переваги роботи з Opet.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН