ПРО НАС

Комплексний догляд за паливною системою

Комплексний догляд за паливною системою

Комплексний догляд за паливною системою

Для запобігання дороговартісного ремонту паливної апаратури, система живлення автомобіля потребує періодичного обслуговування. Перевірені роками та безліччю користувачів паливні додатки ROM виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. забезпечують надзвичайну чистоту та надійність паливної апаратури бензинових та дизельних двигунів автомобілів різноманітних поколінь.

Превентивні заходи по догляду за паливною системою із використанням додатків Gasoline Treatment та Diesel Treatment для бензинових та дизельних автомобілів відповідно, попереджують передчасне зношування компонентів та вихід авто з ладу. Зазначені присадки ROM поліпшують характеристики двигунів, сприяючи покращенню згоряння паливно-повітряної суміші із збереженням форсунок, клапанів, деталей ЦПГ та свічок у чистоті. Забезпечують додатковий захист від корозії, окислення пального та піноутворення.

Оптимальна ефективність досягається при регулярному заливанні у бак паливної присадки Gasoline Treatment або Diesel Treatment (артикул 800000071) перед заправкою пальним на АЗС у кількості від 40 до 60 літрів, що підтримує характеристики автомобіля на високому рівні. Особливо актуальним є використання паливних додатків ROM Treatment при заливанні пального сумнівної та/або нестабільної якості, а також при заправці автомобіля із залишків на АЗС та після вивантаження нової партії пального у цистерни на заправній станції.

Додатки ROM серії Treatment сприяють швидкому пуску, плавній та стабільній роботі двигуна, підтриманню обертів, особливо у автомобілях із системою прямого впорскування, дозволяють уникнути формування стійких смолистих відкладень та водних емульсій у паливному баку, блокування сітчастого фільтра грубої очистки та перегріву і поломки насоса високого тиску, а також паливопроводів та інжекторів, форсунок.

Для автомобілів з великими пробігами та дуже занечищеною системою подачі палива ROM Gasoline Treatment (артикул 800000122) та Diesel Treatment рекомендовано використовувати перед кожною заправкою згідно рекомендованих пропорцій, що сприяє ефективному вимиванню забруднень. Раціональним рішенням за комплексного підходу до обслуговування паливної системи є подальша заміна фільтру очистки бензину / дизельного пального при сервісному ТО авто із заміною моторної оливи.

Максимальну ефективність очищення надають спеціалізовані продукти ROM Injector Cleaner та Diesel Injector Cleaner, що розроблені для професійного очищення форсунок інжекторів на стендових установках. Використання паливних додатків серії Injector Cleaner можливе також у автомобілях (заливання у бак перед заправкою) з рекомендованою періодичністю 1 раз на 5 000 км пробігу, що забезпечує потужне комплексне очищення паливної системи.

Паливні присадки ROM представлені офіційним імпортером, компанією «Фукс мастила Україна», у широкій мережі партнерів та онлайн на buy.opet.ua. Комплексна добавка жовтуватого відтінку під назвою Gasoline Treatment призначена для бензину, а Diesel Treatment має червоне забарвлення, що надає кольорову диференціацію та попереджує про необхідність правильного застосування.

Обирайте компактний жерстяний флакон зі спортивним дизайном у вигляді шахової гоночної розмітки ROM Injector Cleaner або Diesel Injector Cleaner 200 мл із зручною лійкою у комплекті для свого бензинового або дизельного автомобіля та підтримуйте потужність двигуна протягом усього строку експлуатації автомобіля.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН