ПРО НАС

Очисник ТМ ROM − невід'ємний інструмент професіоналів СТО

Очисник ТМ ROM − невід'ємний інструмент професіоналів СТО

Високоефективний очисник виробництва Opet Fuchs дозволяє виконувати операції технічного обслуговування та ремонту з необхідною прецизійністю та додатковою вигодою.

У серії професійних засобів автохімії ROM представлений універсальний очисник під назвою Brake and Clutch Cleaner. Аерозольний балон під тиском ємністю 500 мл створює великий вихід потужного струменя очищення активних речовин, що дозволяє усувати навіть найважчі забруднення за робочих процесів станцій техобслуговування (СТО) та автомайстерень.

Очисник Brake and Clutch Cleaner призначений не лише для систем гальм та зчеплення, а й може використовуватися для операцій демонтажу-встановлення компонентів двигуна, трансмісії, ходової, наприклад при знятті свічок запалювання/розжарювання, котушок, паливних форсунок, ремонті ДВЗ, заміні маховика, зчеплення і т.п. Очисник є незамінним інструментом при роботі професійних СТО з автомобільними дисками та барабанами, супортами і колодками, циліндрами та направляючими систем зчеплення та гальмування.

Завдяки розташуванню під захисним чорним ковпаком кнопки червоного кольору з направляючою трубкою, очисник від Opet Fuchs може застосовуватися на усі 360° та під будь-яким кутом розпилення − проникає на важкодоступні та складні поверхні, розчиняє навіть застарілі забруднення у вигляді олив, мастил, пилу, продуктів зношування, корозії та ін.

ROM Brake and Clutch Cleaner сумісний із гумотехнічними виробами (ГТВ) автомобільної техніки та ізоляцією електропроводки. Не залишає слідів після випаровування та не містить хлору і ацетону, а тому є безпечним для здоров'я за належного використання.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

Для особистих потреб замовляйте ТУТ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН