ПРО НАС

Олива для бензопил

Олива для бензопил

Більшість механічних пил потребують регулярного мащення ланцюга та двигуна при використанні. Високоефективна олива Fulltrac 2T розроблена спеціально для двигунів 2-х тактних ланцюгових пилок.

Мащення циліндро-поршневої групи у 2-тактному бензиновому двигуні повинно здійснюватися за допомогою суміші палива з бензином на відміну від 4-тактного, для якого таке явище є небажаним. Також вимоги до моторної оливи бензопили є більш суворими, ніж для мащення ланцюга. При автоматичному чи ручному мащенні останнього виробники регламентують мастильні матеріали по типу редукторних індустріальних олив. Однак на практиці для мащення ланцюга має місце використання звичайної моторної оливи SAE 40.

Для двигунів механічних бензопилок призначена моторна олива Opet Fulltrac 2T. Окрім забезпечення ефективної роботи високообертових двигунів 2-тактних бензопил навіть за екстремальних умов роботи та у будь-яких положеннях, надає відмінний захист від корозії та подовжує строк служби двигуна за тривалого зберігання.

Завдяки використанню високотехнологічних легувальних додатків у оливі Fulltrac 2T запобігається утворення шламу і шкідливих відкладень та підтримується чистота деталей двигуна. Помірний рівень димності оливи Opet Fulltrac 2T є наслідком високого індексу змащувальної здатності та обертового моменту. Цей мастильний матеріал ефективно запобігає утворенню нагарів та сприяє охолодженню і подовженню строку служби 2-тактних двигунів механізованих пил.

Пропорція оливи і бензину для двигуна бензопилки з попереднім приготуванням суміші зазвичай складає 1:50, однак у кожному випадку слід керуватися інструкцією по експлуатації бензопилки. При зберіганні Opet Fulltrac 2T демонструє хорошу стабільність властивостей для подальшого використання.

Олива Fulltrac 2T виконує вимоги галузевих стандартів JASO FB та ISO-L-EGB. А нещодавно заводом Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. розпочато випуск оливи для бензопил у оновленому напівпрозорому фасуванні та із забарвленням червоного кольору для більшої зручності.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні комерційні пропозиції для вашого бізнесу.

Для особистих потреб замовляйте на нашомуMarketplace

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН