ПРО НАС

Максимальний захист для працюючих на газі автомобілів

Максимальний захист для працюючих на газі автомобілів

Opet пропонує найширшу серію моторних олив, що розроблені спеціально для працюючих на зрідженому нафтовому газі (LPG) автомобілів. Трійка високопродуктивних мастильних матеріалів забезпечує потреби переобладнаних для роботи на пропан-бутановому пальному двигунів різноманітних авто.

Спеціальні легувальні додатки та ретельно підібрані базові компоненти моторних олив серії Opet LPG створюють синергічний ефект збереження ресурсу. Завдяки оптимізованим характеристикам збільшується термін служби моторних олив Opet LPG за роботи автомобіля на газі та ефективно знижується зношування двигуна. Переваги олив Opet LPG більш детально описані у відповідній брошурі нашої Бібліотеки.

Максимальну ефективність за роботи на газовому паливі у порівнянні з оливою галузевого стандарту демонструє флагманський синтетичний мастильний матеріал Fullmax LPG 5W-40. Надзвичайно високий індекс в’язкості у поєднанні з відмінними термоокислювальними властивостями ефективно протидіють утворенню відкладень у працюючому на пропан-бутані двигуні та забезпечують покращений захист від зношування. Сприяє збереженню ресурсу працюючого на газі двигуна упродовж довгих міжсервісних інтервалів.

Покращена стійкість до нітрування моторної оливи Opet Fullmax LPG 10W-40 є особливо актуальною для двигунів з великими напрацюваннями. Ефективно протистоїть підвищеному термічному навантаженню за роботи двигуна на газі і базово виконує вимоги специфікацій ACEA A3/B4, API SN/SM, VW 501 01 та ін. Олива Fullmax LPG 10W-40 є оптимальним рішенням для переобладнаних на пропан-бутан двигунів автомобілів попередніх поколінь.

Додаткову економію пального для сучасних автомобілів пропонує високотехнологічний мастильний матеріал Opet під назвою Fulllife LPG 5W-30. Володіє енергозберігаючими властивостями та призначений для працюючих на газі двигунів, які є типовими представниками корейських, японських, американських та деяких європейських моделей авто, зокрема Renault. Opet Fulllife LPG 5W-30 призначено як для переобладнаних для роботи на газі автомобілів, так і для оснащених заводським газобалонним обладнанням (ГБО), наприклад Hyundai Sonata LPI, KIA Optima, K5.

Для двигунів комерційного транспорту, що працюють на метані, у асортименті Opet також є відповідні моторні оливи. Продукти Opet Lubricants заповнюються на автоскладальних конвеєрах у різноманітну техніку та газові двигуни.

При надмірному споживанні моторної оливи працюючим на газі двигуном доцільно розглянути використання додатку LPG Economizer (LPG економайзер), особливо для старих автомобілів з великим пробігом.

Дізнавайтеся більше у наших спільнотах Facebook та Viber.

Обирайте необхідні продукти для свого автомобіля на buy.opet.ua

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН