ПРО НАС

Повний асортимент олив для Ford Trucks

Повний асортимент олив для Ford Trucks

Opet Lubricants розробляє спеціалізовані продукти для ряду брендів, здійснює перше заповнення у різноманітну техніку та пропонує для сервісного обслуговування усі необхідні оливи, у тому числі для Ford Trucks.

Офіційне представництво «Фукс Мастила Україні» ексклюзивно поставляє на терени нашої держави широке портфоліо продуктів Opet винятково оригінальної якості, які доступні у мережах партнерів і дистриб’юторів. У співпраці з інженерами Ford розроблено асортимент високоякісних мастильних матеріалів та технічних рідин, серед яких Opet пропонує найбільш затребувані продукти для комерційного транспорту.

Назва продукту Opet Специфікація Ford Truck
Fullpro HT SYN LD 5W-20WSS-M2C219-A1
Fullpro HT SYN LD 5W-30WSS-M2C213-A1
Fullpro HT SYN LD 10W-40WSS-M2C215-A1
Fullpro HT LSPS 10W-40WSS-M2C944-A
Fullpro HT 10W-40
Fullpro HT MSPS 10W-30WSS-M2C171-F1
Fullpro HT MSPS 10W-40
Fullpro HT MSPS 15W-40
Fullpro HT СІ-4 15W-40WSS-M2C927-A
Fullgear FRM 75W-140WSL-M2C192-A
ATF TYPE AWSS-M2C938-A
EXTENDED LIFE ANTIFREEZEWSS-M97B44-D

Спеціально для нового покоління двигунів Ecotorq від Ford Trucks стандартів емісії Euro VI (D) налагоджено випуск Fullpro HT SYN LD 5W-20. Ця моторна олива є новим представником продуктів Opet першого заповнення на конвеєрному виробництві Ford і також призначена для технічного обслуговування сідельних тягачів F-Max найбільш відомого американського автомобільного бренду, для яких регламентована специфікація WSS-M2C219-A1 (починаючи з 2023 р.в.).

Нещодавнє розширення рекомендацій по застосуванню у якості мультибрендової оливи отримала Fullpro HT SYN LD 5W-30, яка початково розроблена для вантажних автомобілів Ford з низьким рівнем викидів, що відповідають екологічному стандарту EURO VІ. Підходить для багатьох марок і моделей комерційного транспорту, які оснащені прогресивними системами очищення вихлопу, такими як дизельний сажовий фільтр (DPF), дизельний каталізатор окислення (DOC), їхніми варіаціями та простішими рішеннями. Виконує вимоги специфікацій WSS-M2C213-A1, DTFR 15C110 (МВ 228.51), базових АСЕА Е6/Е9/Е7 (DAF) та ін.

Відносно новою спеціалізованою моторною оливою є цілком синтетична Opet Fullpro HT SYN LD 10W-40, що призначена для двигунів Ford Ecotorq з 9-ти літровим робочим об’ємом та з додатковою можливістю універсального використання у дизельних двигунах та автомобілях Deutz, MAN, Mercedes-Benz, Volvo і не тільки стандартів емісії Euro V та Euro VI. Надзвичайна стійкість до температурних впливів та окислення підтримує робочі показники оливи під час подовжених міжзмінних інтервалів, а спеціальна композиція легувальних додатків забезпечує високий рівень захисту двигуна разом із сучасними системами обробки вихлопу.

Виняткову якість продуктів Opet демонструє схвалена для міжзмінних пробігів вантажівок Ford у 60 000 км за місцевих умов експлуатації моторна олива Fullpro HT LSPS 10W-40. Окрім WSS-M2C944-A, володіє рядом допусків інших автовиробників та призначена для комерційного транспорту, що виконує нормативи Euro V та оснащений системами DPF, DOC, CRT, SCR і т.п.

Повнозольна олива Fullpro HT 10W-40 знаходить застосування здебільшого у дизелях стандартів Euro V / Euro ІV та рекомендована для половини вищезазначеного інтервалу і важких умов роботи, де передбачено використання мастильного матеріалу WSS-M2C944-A. Для попередніх поколінь та безлічі марок різноманітної техніки оптимальною у використанні є моторна олива Fullpro HT СІ-4 15W-40, омологована Ford згідно WSS-M2C927-A. Повний перелік спеціалізованих та універсальних продуктів шукайте на нашому офіційному сайті та запитуйте у дистриб’юторів і партнерів Opet.

Долучайтеся до спільноти Opet Lubricants та дізнавайтеся більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН