ПРО НАС

Opet Fulllife – для тривалого життя автомобіля

Opet Fulllife – для тривалого життя автомобіля

Моторні оливи серії Opet Fulllife створені з урахуванням специфічних потреб легкових авто для всесезонного застосування не лише у бензинових та дизельних двигунах з прогресивними системами.

Флагманським мастильним матеріалом для бензинових двигунів багатьох автовиробників у лінійці Fulllife виступає синтетична олива Opet Fulllife 5W-30. Отримавши нещодавнє вдосконалення рецептури, ця моторна олива відтепер відповідає вимогам останніх класів галузевих специфікацій, а саме API SP-RC з ресурсозберігаючими характеристиками та енергозберігаючої ILSAC GF-6. Одним з вагомих поліпшень є протидія явищу LSPI у сучасних бензинових двигунах, що оснащені турбонагнітачами та безпосереднім упорскуванням.

Opet Fulllife 5W-30 виконує вимоги GM Dexos 1™ gen 2, тобто специфікації General Motors другого покоління для бензинових двигунів корпорації, що замінює попередню, а також GM 6094M та GM LL-A-025, і перевершує характеристики оригінального продукту під брендом GM. У результаті ця олива є рекомендованою до використання у великій кількості моделей автомобілів, зокрема таких автомарок як Buick, Cadillac, CHEVROLET, GM, GMC, Opel, а також Ravon.

Високопродуктивна Fulllife 5W-30 підходить для використання і у азіатських, вірніше японських та корейських, та деяких американських автомобілях, для яких регламентовано застосування оливи за специфікацією АРІ та/або ILSAC, наприклад Honda, Acura, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Infiniti, Subaru, Toyota, Lexus, Hyundai, Genesis, Kia та деяких моделей Ford північноамериканського ринку.

Спеціально для оснащених прогресивними системами очищення викидних газів автомобілів з дизельними та бензиновими двигунами розроблено моторну оливу Opet Fulllife DPF 5W-30, яка забезпечує подовжений строк служби фільтрів твердих часток і трикомпонентних каталізаторів (TWC) та економію палива. Завдяки середньозольній композиції легувальних додатків та відповідності вимогам одразу двох класів АСЕА С2, С3, цей мастильний матеріал володіє енергозберігаючими властивостями і подовжує експлуатаційний ресурс систем емісії вихлопу сучасних автомобілів.

Олива Fulllife DPF 5W-30 виконує вимоги специфікацій API SN та MB 229.51 / 229.52 і попередніх. Випуск продукту у оптимальних фасуваннях каністр, поміж інших, ємністю 5 та 7 літрів оливи робить Opet Fulllife DPF 5W-30 вигідним вибором для власників легкових пасажирських та легких комерційних автомобілів з велико об’ємними дизельними та бензиновими двигунами, у тому числі Mercedes-Benz Sprinter, Hyundai Santa Fe і Tucson, KIA Sportage, Subaru Forester, Legacy та Outback, Toyota Hilux і RAV4 та ін.

Про особливості моторних олив Opet серії LPG, до яких відноситься Fulllife LPG 5W-30, ми розповімо у наступному матеріалі – слідкуйте за нами у Facebook та YouTube і долучайтеся до спільноти Viber.

Завітайте на маркетплейс buy.opet.ua та обирайте необхідні продукти для свого авто.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН