ПРО НАС

Максимальний захист двигунів легкових авто

Максимальний захист двигунів легкових авто

Opet випускає моторні оливи для першого заповнення на конвеєрах автовиробників та пропонує ці рідини для сервісного обслуговування автомобілів. Найбільша серія мастильних матеріалів Opet Fullmax задовольняє потреби масового парку пасажирських авто.

Для надання максимальної ефективності бензиновим та дизельним двигунам серійних автомобілів, які потребують щоденного захисту за тривалої експлуатації, у якості сировини для створення серії Fullmax використовуються гідрокрекінгові базові оливи та легувальні додатки високої якості і преміального класу. Симбіоз на основі сучасного виробництва Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. та співпраці з автовиробниками є запорукою надійності Opet Fullmax.

Серія моторних олив Fullmax включає як продукти для високотехнологічних двигунів останніх поколінь, наприклад 1,5л дизелів EcoBlue від Ford ‒ Fullmax 0W-20 (WSS-M2C952-A1), що відповідає вимогам АСЕА С5/С6, АРІ SP та RC, так і для сучасних автомобілів стандартів емісії Euro 6d ‒ Opet Fullmax TF-DM1 0W-20, що є оливою першої заливки у Fiat Tipo та ін. Окрім заводського заповнення, моторні оливи Fullmax володіють рядом ключових схвалень від провідних автовиробників, напр. RN 0720 для дизельних двигунів Renault з фільтрами DPF, BMW LL-04 для більшості моделей баварського автовиробника (Fullmax LE 5W-30).

Невід’ємною частиною асортименту для легкових та легких комерційних авто є давно перевірені моторні оливи з традиційними технологіями легувальних додатків та підвищеною несучою здатністю ‒ Fullmax 5W-30 з енергозберігаючими властивостями та Fullmax 5W-40 відповідно. Максимальне задоволення технічних вимог та потреб автомобілів у якісних мастильних матеріалах забезпечує оновлення та вдосконалення як самих продуктів, так і портфоліо лінійки Opet Fullmax завдяки постійній роботі центру розробок та досліджень Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş. Нещодавніми прикладами є презентація нової оливи Fullmax C3 5W-40 широкого застосування, налагодження випуску унікальних фасувань.

Дійсно особливої уваги заслуговують вигідні та оптимальні упаковки олив Opet, каністри яких разом з Fullmax 10W-40 (A3/B4, API SN, VW 505 00 та ін.) 5l представлені у форматах 7 літрів та подекуди 10,5 л. Також спеціальні варіанти фасувань 60л є надзвичайно привабливими для СТО та майстрів автосервісу. Скористайтеся усіма перевагами співпраці з Opet ‒ звертайтеся до партнерів у своєму регіоні або просто обирайте необхідні продукти на buy.opet.ua

Долучайтеся до Opet Lubricants у соцмережах та дізнавайтеся більше.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН