ПРО НАС

«Автоера Нова» - новий дистриб’ютор Opet у Вінницькій області.

«Автоера Нова» - новий дистриб’ютор Opet у Вінницькій області.

Компанія «Автоера Нова» здобула статус дистриб’ютора продукції Opet Lubricants у Вінницькому регіоні. Нове партнерство покращить та розширить представленість Opet серед локальних автовласників та підприємств.

У ході конструктивних переговорів досягнуто домовленостей щодо забезпечення високоякісними мастильними матеріалами та технічними рідинами не лише автомобільних підприємств, а і різноманітних господарств та виробничих компаній регіону.

Проведене навчання для менеджерів «Автоера Нова» і включення до національного ком’юніті партнерів Opet у поєднанні з наявним власним складом та логістикою дистриб’ютора дозволить якісно та оперативно задовольняти потреби різноманітних клієнтів у найвибагливіших вимогах щодо олив та якості сервісу.

Співпраця з «Автоера Нова» націлена на новий рівень представленості Opet Lubricants серед профільних підприємств, що вимагають індивідуального та професійного підходу у питаннях сервісного обслуговування спеціальної техніки. Великий досвід та фахова підтримка від офіційного представництва Opet сприятиме посиленню відносин та покращенню діяльності у регіоні Вінниччини, що ознаменує «Автоера Нова».

Контактні дані підприємства:

м. Вінниця, вул. Князів Коріатовичів, буд 70-а
Тел: +38 (068) 167-80-80,
Тел: +38 (068) 052-07-63
autoera_2015@ukr.net

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН