ПРО НАС

Дистрибуція у партнерстві з Opet.

Дистрибуція у партнерстві з Opet.

Продукція Opet виготовляється на спільному підприємстві «Opet Fuchs» та представлена на території нашої держави компанією ТОВ «Фукс Мастила Україна». Офіційне представництво бренду здійснює широку політику у якості афілійованого партнера та зацікавлене у налагодженні високоефективних бізнес-процесів на усіх рівнях продажів та комунікацій.

Задля комплексного представлення високоякісних мастильних матеріалів та сервісних продуктів Opet, представництво бренду опирається на розгалужені мережі дистриб’юторів. При цьому серед переліку партнерів Opet в Україні є гравці як національного чи регіонального масштабу, так і вузько спеціалізовані партнери повного циклу. Це дозволяє бути максимально близькими до кінцевих споживачів та оперативно забезпечувати потреби навіть найвибагливіших клієнтів.

Широка мережа дистриб'юторів Opet в Україні дозволяє отримувати найкраще розуміння ринку, прогнозувати тенденції та вживати необхідних заходів. Завдяки регіональним представникам-партнерам створюються унікальні можливості реалізації бізнес-моделі з урахуванням локальних потреб, що становлять кістяк у формуванні довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами.

Разом з територіальним покриттям та забезпеченням представленості Opet у всіх регіонах регіональними офіційними дистриб’юторами, спеціалізовані партнери надають комплексні рішення у сегментованих каналах, наприклад, аграрному, індустріальному, СТО, OEM. У свою чергу це передбачає створення збалансованих пропозицій для галузевих клієнтів, у тому числі підтримання складських запасів згідно попередніх домовленостей, пропозиції безкоштовної доставки по всій Україні, вигідне ціноутворення у парі зі значним відтермінуванням платежу та ряд інших.

Невід’ємною частиною орієнтованого на клієнтів сервісу Opet є підтримання офіційним представництвом гарантії від виробника, що разом з кваліфікованою технічною підтримкою створює потужні інструменти продажів у каналах B2B. Сильна маркетингова підтримка на усій вертикалі продажів, регулярне проведення акцій та інформаційних кампаній від виробника доповнює можливості спільного з партнерами розвитку та досягнення успіху.

Починаючи з березня нове ціноутворення на усю лінійку продуктів Opet приємно вас здивує, замовляйте змащувальні матеріали у opetних партнерів, контакти за посиланням.

Якщо вас цікавить дистрибуція бренду Opet, прохання зв'язатися стосовно співпраці з керівником відділу Opet шляхом написання листа на даний email - maksym.romashyn@fuchs.com.

Будемо раді діалогу!

Ми завжди відкриті для обговорення взаємовигідних рішень за для розвитку спільного бізнесу!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН