ПРО НАС

Оливи Opet для екстремальних умов експлуатації

Оливи Opet для екстремальних умов експлуатації


Вимоги до сучасної шляхово-будівельної техніки дуже високі - вона повинна бути надійною, ефективною і витримувати екстремальні навантаження в пікові періоди експлуатації. Для досягнення таких високих вимог необхідно своєчасно проходити ТО відповідно до рекомендацій виробника техніки і застосовувати якісні запасні частини, в тому числі і мастильні матеріали. Такі мастильні матеріали здатні працювати в жорстких умовах експлуатації і забезпечити високий рівень захисту вузлів і механізмів від зносу протягом усього інтервалу заміни.

Мастильні матеріали Opet повністю задовольняють вимоги імпортних і вітчизняних виробників спецтехніки, що дозволяє успішно застосовувати їх в обладнанні ряду провідних шляхово-будівельних компаній України. Широкий асортимент продукції Opet повністю забезпечує різноманітне обладнання та спецтехніку якісними мастильними матеріалами та охолоджуючими рідинами.

Детальний список продукції Opet для шляхово-будівельної техніки ви можете знайти в розділі «Інформаційні матеріали» на нашому сайті.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН